Повернутися до пошуку

PAVAJ GRUP SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PAVAJ GRUP SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în orașul Hațeg, județul Hunedoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 28.090.444 lei și un profit net de 3.008.591 lei cu 90 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6858977 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #91CAEN 4100 #336

Загальна інформація

НазваPAVAJ GRUP SRL
CUI6858977
Реєстраційний №J1994002008209
АдресаVIILOR, 57, Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації29.12.1994
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GAVRE VICTORadministrator
GĂVRE CORNELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

28,1 млн RON

vs 29,1 млн RON

≈ 5,58 млн €

Profit net (2025)

3,01 млн RON

vs 1,86 млн RON

≈ 597 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

6,42 млн RON

vs 3,83 млн RON

≈ 1,27 млн €

Angajați (2025)

90
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
28 090 444
≈ 5,58 млн €
3 008 591
≈ 597 тис. €
90
2024
29 102 335
≈ 5,85 млн €
1 860 169
≈ 374 тис. €
83
2023
37 274 976
≈ 7,54 млн €
2 396 542
≈ 484 тис. €
82
2022
12 590 274
≈ 2,55 млн €
935 608
≈ 190 тис. €
88
2021
17 048 880
≈ 3,46 млн €
860 289
≈ 175 тис. €
77
2020
11 348 395
≈ 2,35 млн €
2 064 277
≈ 427 тис. €
49
2019
12 701 145
≈ 2,68 млн €
3 608 395
≈ 760 тис. €
56
2018
3 670 279
≈ 789 тис. €
269 029
≈ 57,8 тис. €
28
2017
2 130 684
≈ 466 тис. €
70 387
≈ 15,4 тис. €
21
2016
2 684 464
≈ 598 тис. €
674 929
≈ 150 тис. €
17
2015
1 545 346
≈ 348 тис. €
419 726
≈ 94,4 тис. €
23
2014
2 072
≈ 466 €
3 534
≈ 795 €
12
2013
1 007 373
≈ 228 тис. €
286 607
≈ 64,9 тис. €
1
2012
385 936
≈ 86,6 тис. €
3 965
≈ 890 €
18

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

10,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

46,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,53

Оборотність активів

1,77

Виторг на співробітника

312 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1995-01-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PAVAJ GRUP SRL după CUI?

Cauți CUI 6858977. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAVAJ GRUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PAVAJ GRUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PAVAJ GRUP SRL, CUI 6858977, nr. Reg. Com. J1994002008209, sediu Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PAVAJ GRUP SRL în 2025?

PAVAJ GRUP SRL (CUI 6858977) a avut o marjă de profit net de 10,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).