Повернутися до пошуку

IVAMI PRESTSERV SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

IVAMI PRESTSERV SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Mihai Viteazu, județul Cluj. Activitatea principală este întreținerea și repararea autovehiculelor conform codului CAEN 4520.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6817756 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #7728CAEN 4520 #1301

Загальна інформація

НазваIVAMI PRESTSERV SRL
CUI6817756
Реєстраційний №J1994003882121
АдресаTransilvaniei, 199, Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj
Основний код CAEN9531
Дата реєстрації13/12/1994
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Turda
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
VANA MARIAadministrator
VANA IULIANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,07 млн RON

vs 1,21 млн RON

≈ 212 тис. €

Profit net (2025)

42,9 тис. RON

vs 483 тис. RON

≈ 8,52 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

3,21 млн RON

vs 3,17 млн RON

≈ 637 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 070 575
≈ 212 тис. €
42 927
≈ 8,52 тис. €
4
2024
1 214 822
≈ 244 тис. €
483 292
≈ 97,2 тис. €
5
2023
1 390 309
≈ 281 тис. €
153 359
≈ 31 тис. €
6
2022
1 358 342
≈ 275 тис. €
240 593
≈ 48,8 тис. €
5
2021
1 227 452
≈ 249 тис. €
1 074 775
≈ 218 тис. €
4
2020
1 032 404
≈ 213 тис. €
146 429
≈ 30,3 тис. €
4
2019
1 321 086
≈ 278 тис. €
227 788
≈ 48 тис. €
5
2018
1 509 833
≈ 324 тис. €
199 644
≈ 42,9 тис. €
10
2017
1 584 384
≈ 347 тис. €
240 419
≈ 52,6 тис. €
10
2016
1 604 389
≈ 357 тис. €
340 896
≈ 75,9 тис. €
11
2015
1 435 722
≈ 323 тис. €
206 706
≈ 46,5 тис. €
13
2014
1 211 279
≈ 273 тис. €
51 875
≈ 11,7 тис. €
13
2013
1 231 430
≈ 279 тис. €
6 662
≈ 1,51 тис. €
14
2012
1 457 647
≈ 327 тис. €
11 967
≈ 2,69 тис. €
14

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

1,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,69

Оборотність активів

0,24

Виторг на співробітника

268 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1996-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IVAMI PRESTSERV SRL după CUI?

Cauți CUI 6817756. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IVAMI PRESTSERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IVAMI PRESTSERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IVAMI PRESTSERV SRL, CUI 6817756, nr. Reg. Com. J1994003882121, sediu Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IVAMI PRESTSERV SRL în 2025?

IVAMI PRESTSERV SRL (CUI 6817756) a avut o marjă de profit net de 4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).