Повернутися до пошуку

CIVICA GROUP S.R.L

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CIVICA GROUP S.R.L este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava. Compania are ca activitate principală închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6803360 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Suceava #9078CAEN 6820 #6703

Загальна інформація

НазваCIVICA GROUP S.R.L
CUI6803360
Реєстраційний №J33/2683/1994
АдресаHumorului, 107 A, Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації29/12/1994
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BEJENAR MIHAIadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

251 тис. RON

vs 295 тис. RON

≈ 49,8 тис. €

Profit net (2025)

40,1 тис. RON

vs 1,98 тис. RON

≈ 7,96 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,58 млн RON

vs 1,54 млн RON

≈ 314 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
250 718
≈ 49,8 тис. €
40 127
≈ 7,96 тис. €
3
2024
295 225
≈ 59,3 тис. €
1 979
≈ 398 €
3
2023
286 685
≈ 58 тис. €
8 072
≈ 1,63 тис. €
3
2022
263 465
≈ 53,4 тис. €
-37 632
≈ -7,63 тис. €
3
2021
185 038
≈ 37,6 тис. €
-171 376
≈ -34,8 тис. €
4
2020
195 303
≈ 40,4 тис. €
-308 465
≈ -63,8 тис. €
4
2019
1 770 741
≈ 373 тис. €
2 516
≈ 530 €
17
2018
4 003 861
≈ 860 тис. €
371 767
≈ 79,9 тис. €
21
2017
2 778 105
≈ 608 тис. €
-121 117
≈ -26,5 тис. €
18
2016
2 175 182
≈ 484 тис. €
-395 195
≈ -88 тис. €
18
2015
10 578 631
≈ 2,38 млн €
1 244 885
≈ 280 тис. €
36
2014
7 031 273
≈ 1,58 млн €
-1 502 600
≈ -338 тис. €
56
2013
8 751 389
≈ 1,98 млн €
522
≈ 118 €
72
2012
10 848 236
≈ 2,43 млн €
407
≈ 91,3 €
127

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

16%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

2,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,4

Оборотність активів

0,11

Виторг на співробітника

83,6 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1995-01-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CIVICA GROUP S.R.L după CUI?

Cauți CUI 6803360. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CIVICA GROUP S.R.L: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CIVICA GROUP S.R.L?

Datele de facturare sunt denumirea CIVICA GROUP S.R.L, CUI 6803360, nr. Reg. Com. J33/2683/1994, sediu Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CIVICA GROUP S.R.L în 2025?

CIVICA GROUP S.R.L (CUI 6803360) a avut o marjă de profit net de 16% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).