Повернутися до пошуку

ESPINOSA CENTER SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ESPINOSA CENTER SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Bascov, județul Argeș. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al autovehiculelor conform codului CAEN 4671.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6749376 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Argeș #4647CAEN 4671 #330

Загальна інформація

НазваESPINOSA CENTER SRL
CUI6749376
Реєстраційний №J03/2577/1994
Адреса SAT BASCOV LUNCA, Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş
Основний код CAEN4681
Авторизовані коди CAEN0146461246234671467347304941
Дата реєстрації23/12/1994
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
SOARE COSTINELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

984 тис. RON

vs 428 тис. RON

≈ 195 тис. €

Profit net (2025)

745 тис. RON

vs 271 тис. RON

≈ 148 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

3,6 млн RON

vs 3,35 млн RON

≈ 714 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
984 000
≈ 195 тис. €
744 644
≈ 148 тис. €
0
2024
428 001
≈ 86 тис. €
271 284
≈ 54,5 тис. €
—
2023
2 850 867
≈ 576 тис. €
2 367 748
≈ 479 тис. €
1
2022
823 693
≈ 167 тис. €
32 468
≈ 6,58 тис. €
1
2021
2 178 391
≈ 443 тис. €
19 645
≈ 3,99 тис. €
2
2020
4 872 619
≈ 1,01 млн €
294 828
≈ 61 тис. €
3
2019
4 774 000
≈ 1,01 млн €
27 478
≈ 5,79 тис. €
3
2018
5 259 799
≈ 1,13 млн €
22 271
≈ 4,79 тис. €
3
2017
7 845 835
≈ 1,72 млн €
288 228
≈ 63,1 тис. €
3
2016
483 776
≈ 108 тис. €
3 746
≈ 834 €
3
2015
345 008
≈ 77,6 тис. €
-183
≈ -41,2 €
—
2014
144 620
≈ 32,5 тис. €
8 630
≈ 1,94 тис. €
—
2013
14 440
≈ 3,27 тис. €
-2 993
≈ -677 €
—
2012
658 513
≈ 148 тис. €
4 785
≈ 1,07 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

75,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

20,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,52

Оборотність активів

0,2

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2014-02-06—
2003-11-012013-12-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ESPINOSA CENTER SRL după CUI?

Cauți CUI 6749376. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ESPINOSA CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ESPINOSA CENTER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ESPINOSA CENTER SRL, CUI 6749376, nr. Reg. Com. J03/2577/1994, sediu Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ESPINOSA CENTER SRL în 2025?

ESPINOSA CENTER SRL (CUI 6749376) a avut o marjă de profit net de 75,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).