Повернутися до пошуку

ROMCOLOR 2000 SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ROMCOLOR 2000 SA este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Copăceni, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 182.628.399 lei și un profit net de 19.951.115 lei cu 111 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6717137 · Фінансове здоров'я

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Ilfov #145CAEN 2226 #8

Загальна інформація

НазваROMCOLOR 2000 SA
CUI6717137
Реєстраційний №J2011000986236
Адреса STR INTRAREA SALCAMULUI, 1, Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov
Основний код CAEN2226
Авторизовані коди CAEN222935114612467546765210
Дата реєстрації12/04/2011
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ŢONESCU FLORINadministrator
VALERGAKIS GEORGEadministrator
LEMPIDAKIS MICHAILadministrator
IOANNIS MELASadministrator
SCHWARTZ DĂNUȚreprezentant al persoanei juridice

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

183 млн RON

vs 188 млн RON

≈ 36,2 млн €

Profit net (2025)

20 млн RON

vs 18,2 млн RON

≈ 3,96 млн €

Capitaluri proprii (2025)

167 млн RON

vs 162 млн RON

≈ 33,1 млн €

Angajați (2025)

111
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
182 628 399
≈ 36,2 млн €
19 951 115
≈ 3,96 млн €
111
2024
188 447 096
≈ 37,9 млн €
18 180 842
≈ 3,65 млн €
111
2023
183 415 422
≈ 37,1 млн €
18 897 824
≈ 3,82 млн €
104
2022
218 672 283
≈ 44,3 млн €
25 206 423
≈ 5,11 млн €
100
2021
180 519 856
≈ 36,7 млн €
24 908 269
≈ 5,06 млн €
102
2020
131 433 915
≈ 27,2 млн €
18 761 230
≈ 3,88 млн €
101
2019
114 958 791
≈ 24,2 млн €
11 110 872
≈ 2,34 млн €
93
2018
110 901 827
≈ 23,8 млн €
8 164 366
≈ 1,75 млн €
92
2017
105 087 299
≈ 23 млн €
10 050 768
≈ 2,2 млн €
88
2016
93 567 150
≈ 20,8 млн €
10 565 185
≈ 2,35 млн €
83
2015
75 041 775
≈ 16,9 млн €
8 449 147
≈ 1,9 млн €
82
2014
72 429 301
≈ 16,3 млн €
7 755 011
≈ 1,74 млн €
78
2013
67 650 493
≈ 15,3 млн €
6 041 573
≈ 1,37 млн €
75
2012
59 495 737
≈ 13,4 млн €
4 861 046
≈ 1,09 млн €
69

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

10,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

12%

Коефіцієнт поточної ліквідності

6,63

Оборотність активів

0,97

Виторг на співробітника

1,65 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-12-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMCOLOR 2000 SA după CUI?

Cauți CUI 6717137. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMCOLOR 2000 SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMCOLOR 2000 SA?

Datele de facturare sunt denumirea ROMCOLOR 2000 SA, CUI 6717137, nr. Reg. Com. J2011000986236, sediu Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMCOLOR 2000 SA în 2025?

ROMCOLOR 2000 SA (CUI 6717137) a avut o marjă de profit net de 10,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).