Повернутися до пошуку

POSTAVARIA ROMANA SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

POSTAVARIA ROMANA SA este o societate cu răspundere limitată înființată în anul 1991 și având sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 8.011.775 lei, un profit net de 615.331 lei și 52 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 671 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #8103CAEN 5510 #247

Загальна інформація

НазваPOSTAVARIA ROMANA SA
CUI671
Реєстраційний №J1991000278405
АдресаSos. MORARILOR, 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Основний код CAEN5510
Дата реєстрації07.02.1991
Фіскальний органAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,01 млн RON

vs 8,33 млн RON

≈ 1,59 млн €

Profit net (2025)

615 тис. RON

vs 528 тис. RON

≈ 122 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

16,2 млн RON

vs 15,6 млн RON

≈ 3,22 млн €

Angajați (2025)

52
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 011 775
≈ 1,59 млн €
615 331
≈ 122 тис. €
52
2024
8 327 554
≈ 1,67 млн €
528 158
≈ 106 тис. €
56
2023
8 076 106
≈ 1,63 млн €
305 995
≈ 61,9 тис. €
56
2022
7 726 288
≈ 1,57 млн €
806 402
≈ 164 тис. €
51
2021
6 312 976
≈ 1,28 млн €
744 940
≈ 151 тис. €
47
2020
5 201 439
≈ 1,08 млн €
310 387
≈ 64,2 тис. €
56
2019
7 324 488
≈ 1,54 млн €
672 215
≈ 142 тис. €
60
2018
6 946 944
≈ 1,49 млн €
538 227
≈ 116 тис. €
62
2017
6 639 233
≈ 1,45 млн €
444 993
≈ 97,4 тис. €
65
2016
6 650 878
≈ 1,48 млн €
346 462
≈ 77,1 тис. €
66
2015
6 561 801
≈ 1,48 млн €
518 242
≈ 117 тис. €
66
2014
6 188 710
≈ 1,39 млн €
494 118
≈ 111 тис. €
67
2013
6 187 930
≈ 1,4 млн €
238 337
≈ 53,9 тис. €
68
2012
6 288 434
≈ 1,41 млн €
288 874
≈ 64,8 тис. €
68

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

7,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

3,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

8,6

Оборотність активів

0,44

Виторг на співробітника

154 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma POSTAVARIA ROMANA SA după CUI?

Cauți CUI 671. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POSTAVARIA ROMANA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POSTAVARIA ROMANA SA?

Datele de facturare sunt denumirea POSTAVARIA ROMANA SA, CUI 671, nr. Reg. Com. J1991000278405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POSTAVARIA ROMANA SA în 2025?

POSTAVARIA ROMANA SA (CUI 671) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).