Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

IPAS SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Timișoara. Cifra de afaceri în anul 2024 a fost de 263.766 lei, iar profitul net a fost de 178.904 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6688902 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #16405CAEN 6820 #6937

Загальна інформація

НазваIPAS SRL
CUI6688902
Реєстраційний №J1994004084351
АдресаStr. NICORESTI, 19, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN68116820
Дата реєстрації22/12/1994
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
DE PRETTO PIETROadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

238 тис. RON

vs 264 тис. RON

≈ 47,3 тис. €

Profit net (2025)

179 тис. RON

vs 179 тис. RON

≈ 35,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,36 млн RON

vs 2,36 млн RON

≈ 469 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
238 280
≈ 47,3 тис. €
178 548
≈ 35,4 тис. €
0
2024
263 766
≈ 53 тис. €
178 904
≈ 36 тис. €
—
2023
267 061
≈ 54 тис. €
174 340
≈ 35,2 тис. €
—
2022
272 134
≈ 55,2 тис. €
177 958
≈ 36,1 тис. €
—
2021
265 756
≈ 54 тис. €
190 368
≈ 38,7 тис. €
—
2020
217 881
≈ 45 тис. €
145 116
≈ 30 тис. €
1
2019
256 307
≈ 54 тис. €
165 013
≈ 34,8 тис. €
1
2018
251 334
≈ 54 тис. €
187 144
≈ 40,2 тис. €
1
2017
191 682
≈ 42 тис. €
130 336
≈ 28,5 тис. €
1
2016
188 648
≈ 42 тис. €
142 219
≈ 31,7 тис. €
1
2015
186 784
≈ 42 тис. €
140 103
≈ 31,5 тис. €
1
2014
186 903
≈ 42,1 тис. €
142 134
≈ 32 тис. €
1
2013
212 022
≈ 48 тис. €
176 459
≈ 39,9 тис. €
1
2012
190 626
≈ 42,8 тис. €
149 038
≈ 33,4 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

74,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

7,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

14,57

Оборотність активів

0,1

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-12-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IPAS SRL după CUI?

Cauți CUI 6688902. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IPAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IPAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IPAS SRL, CUI 6688902, nr. Reg. Com. J1994004084351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IPAS SRL în 2025?

IPAS SRL (CUI 6688902) a avut o marjă de profit net de 74,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).