Повернутися до пошуку

SAMPAX SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SAMPAX SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Satu Mare. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 54.172.678 lei și un profit net de 1.196.907 lei cu 21 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 640492 · Фінансове здоров'я

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Satu Mare #68CAEN 0150 #10

Загальна інформація

НазваSAMPAX SRL
CUI640492
Реєстраційний №J1991000005302
АдресаStr. DRUM CAREI, 160, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Основний код CAEN150
Авторизовані коди CAEN0150016101631091462146614685468646904941521052247120
Дата реєстрації23/01/1991
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

54,2 млн RON

vs 44,7 млн RON

≈ 10,8 млн €

Profit net (2025)

1,2 млн RON

vs 852 тис. RON

≈ 238 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

18 млн RON

vs 17,4 млн RON

≈ 3,57 млн €

Angajați (2025)

21
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
54 172 678
≈ 10,8 млн €
1 196 907
≈ 238 тис. €
21
2024
44 691 171
≈ 8,98 млн €
852 256
≈ 171 тис. €
20
2023
49 146 256
≈ 9,94 млн €
1 353 626
≈ 274 тис. €
19
2022
47 116 038
≈ 9,55 млн €
6 046 358
≈ 1,23 млн €
21
2021
41 420 943
≈ 8,42 млн €
3 469 020
≈ 705 тис. €
22
2020
33 035 088
≈ 6,83 млн €
2 144 915
≈ 443 тис. €
20
2019
25 488 659
≈ 5,37 млн €
1 070 628
≈ 226 тис. €
18
2018
25 320 451
≈ 5,44 млн €
1 439 636
≈ 309 тис. €
14
2017
22 327 533
≈ 4,89 млн €
1 482 081
≈ 324 тис. €
13
2016
16 817 611
≈ 3,74 млн €
1 234 350
≈ 275 тис. €
14
2015
12 844 671
≈ 2,89 млн €
704 072
≈ 158 тис. €
12
2014
13 211 219
≈ 2,97 млн €
1 072 593
≈ 241 тис. €
12
2013
7 005 470
≈ 1,59 млн €
211 182
≈ 47,8 тис. €
8
2012
7 116 556
≈ 1,6 млн €
725 162
≈ 163 тис. €
9

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

6,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,11

Оборотність активів

1,57

Виторг на співробітника

2,58 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAMPAX SRL după CUI?

Cauți CUI 640492. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAMPAX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAMPAX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAMPAX SRL, CUI 640492, nr. Reg. Com. J1991000005302, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAMPAX SRL în 2025?

SAMPAX SRL (CUI 640492) a avut o marjă de profit net de 2,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).