Повернутися до пошуку

TEHNO VEST SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TEHNO VEST SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Izvoare, comuna Dumbrava Roșie, județul Neamț. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 31.654.269 lei, un profit net de 7.940.741 lei și 109 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6247523 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Neamț #102CAEN 6492 #16

Загальна інформація

НазваTEHNO VEST SRL
CUI6247523
Реєстраційний №J1994001628273
АдресаSat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ
Основний код CAEN6492
Дата реєстрації03/10/1994
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Neamţ
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
PATRAŞCANU EMILadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

31,7 млн RON

vs 25 млн RON

≈ 6,28 млн €

Profit net (2025)

7,94 млн RON

vs 6,22 млн RON

≈ 1,58 млн €

Capitaluri proprii (2025)

39,3 млн RON

vs 32,5 млн RON

≈ 7,79 млн €

Angajați (2025)

109
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
31 654 269
≈ 6,28 млн €
7 940 741
≈ 1,58 млн €
109
2024
25 023 363
≈ 5,03 млн €
6 215 311
≈ 1,25 млн €
102
2023
21 692 199
≈ 4,39 млн €
5 641 490
≈ 1,14 млн €
98
2022
18 691 914
≈ 3,79 млн €
3 702 489
≈ 751 тис. €
102
2021
16 477 558
≈ 3,35 млн €
3 178 693
≈ 646 тис. €
108
2020
13 918 175
≈ 2,88 млн €
2 217 460
≈ 458 тис. €
125
2019
15 273 220
≈ 3,22 млн €
1 699 005
≈ 358 тис. €
134
2018
16 815 845
≈ 3,61 млн €
1 563 881
≈ 336 тис. €
150
2017
17 752 559
≈ 3,89 млн €
1 510 749
≈ 331 тис. €
166
2016
16 937 691
≈ 3,77 млн €
2 261 628
≈ 504 тис. €
171
2015
15 092 659
≈ 3,4 млн €
2 018 018
≈ 454 тис. €
181
2014
14 011 449
≈ 3,15 млн €
1 650 159
≈ 371 тис. €
186
2013
18 340 880
≈ 4,15 млн €
817 780
≈ 185 тис. €
224
2012
35 555 709
≈ 7,98 млн €
2 944 221
≈ 661 тис. €
336

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

25,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

20,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

29,04

Оборотність активів

0,77

Виторг на співробітника

290 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNO VEST SRL după CUI?

Cauți CUI 6247523. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNO VEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNO VEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNO VEST SRL, CUI 6247523, nr. Reg. Com. J1994001628273, sediu Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNO VEST SRL în 2025?

TEHNO VEST SRL (CUI 6247523) a avut o marjă de profit net de 25,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).