MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L.
MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L. este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în satul Sânnicoara, comuna Apahida, județul Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 111.257.741 lei și un profit net de 59.990 lei cu 345 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 6224937 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Cluj #170CAEN 1013 #27
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
111 млн RON
≈ 22,1 млн €
Profit net (2025)
60 тис. RON
≈ 11,9 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
19,3 млн RON
≈ 3,82 млн €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 111 257 741 ≈ 22,1 млн € | 59 990 ≈ 11,9 тис. € | 345 |
| 2024 | 112 634 970 ≈ 22,6 млн € | 206 662 ≈ 41,5 тис. € | 321 |
| 2023 | 107 372 993 ≈ 21,7 млн € | 61 976 ≈ 12,5 тис. € | 313 |
| 2022 | 104 948 635 ≈ 21,3 млн € | -1 599 956 ≈ -324 тис. € | 337 |
| 2021 | 94 296 134 ≈ 19,2 млн € | 1 001 382 ≈ 204 тис. € | 322 |
| 2020 | 92 929 392 ≈ 19,2 млн € | 3 384 452 ≈ 700 тис. € | 310 |
| 2019 | 94 737 892 ≈ 20 млн € | 1 902 136 ≈ 401 тис. € | 328 |
| 2018 | 85 351 231 ≈ 18,3 млн € | 2 135 902 ≈ 459 тис. € | 331 |
| 2017 | 77 669 259 ≈ 17 млн € | 1 742 474 ≈ 381 тис. € | 322 |
| 2016 | 62 045 646 ≈ 13,8 млн € | 1 079 722 ≈ 240 тис. € | 255 |
| 2015 | 54 255 757 ≈ 12,2 млн € | 4 450 096 ≈ 1 млн € | 212 |
| 2014 | 49 840 288 ≈ 11,2 млн € | 3 220 780 ≈ 725 тис. € | 187 |
| 2013 | 41 808 533 ≈ 9,46 млн € | 2 351 372 ≈ 532 тис. € | 165 |
| 2012 | 33 664 785 ≈ 7,55 млн € | 680 428 ≈ 153 тис. € | 136 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
0,1%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
0,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,99
Оборотність активів
2,04
Виторг на співробітника
322 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- AGRO COSM FAN SRL
Спільний керівник: MOLDOVAN COSMIN ȘTEFAN
- ER&RE SRL
Спільний керівник: ORBÁN ZSOLT
- G 500 INVESTMENT SA
Спільний керівник: MOLDOVAN COSMIN ȘTEFAN
- MOLDOVAN IMOBILIARE S.R.L.
Спільний керівник: MOLDOVAN COSMIN ȘTEFAN
- MOLDOVAN URBAN FOOD S.R.L.
Спільний керівник: MOLDOVAN COSMIN ȘTEFAN
- TAGA AGROLACT S.R.L.
Спільний керівник: MOLDOVAN COSMIN ȘTEFAN
- VSI INVEST CONSTRUCT S.R.L.
Спільний керівник: FLOREAN ADELA NICOLETA
- ACTIVE FIBERSHAKE ROMANIA S.R.L.
Спільний керівник: ORBÁN ZSOLT
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1995-01-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 6224937. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L., CUI 6224937, nr. Reg. Com. J1994001635125, sediu Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L. în 2025?
MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L. (CUI 6224937) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).