Повернутися до пошуку

DEHAY COM SRL

Неактивна

CUI: 6152989 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2024: Mureș #12957CAEN 4771 #3601

Загальна інформація

НазваDEHAY COM SRL
CUI6152989
Реєстраційний №J1994000831267
АдресаStr. SUSENI, 177, Comuna Sântana de Mureş, Mureş
Основний код CAEN4771
Авторизовані коди CAEN475147714772
Дата реєстрації02/09/1994
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
DEAC HAJNALadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Неактивна з 2025-03-04

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

76,3 тис. RON

vs 79,1 тис. RON

≈ 15,3 тис. €

Profit net (2024)

8,07 тис. RON

vs 754 RON

≈ 1,62 тис. €

Capitaluri proprii (2024)

-31,1 тис. RON

vs -39,2 тис. RON

≈ -6,25 тис. €

Angajați (2024)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
76 285
≈ 15,3 тис. €
8 072
≈ 1,62 тис. €
1
2023
79 123
≈ 16 тис. €
754
≈ 152 €
1
2022
54 626
≈ 11,1 тис. €
-5 573
≈ -1,13 тис. €
1
2021
109 643
≈ 22,3 тис. €
-87 648
≈ -17,8 тис. €
1
2020
115 994
≈ 24 тис. €
12 710
≈ 2,63 тис. €
1
2019
125 453
≈ 26,4 тис. €
10 266
≈ 2,16 тис. €
1
2018
109 929
≈ 23,6 тис. €
9 289
≈ 2 тис. €
1
2017
100 284
≈ 22 тис. €
9 499
≈ 2,08 тис. €
1
2016
109 771
≈ 24,4 тис. €
16 060
≈ 3,58 тис. €
1
2015
100 086
≈ 22,5 тис. €
9 975
≈ 2,24 тис. €
1
2014
72 349
≈ 16,3 тис. €
597
≈ 134 €
1
2013
64 241
≈ 14,5 тис. €
-741
≈ -168 €
1
2012
66 547
≈ 14,9 тис. €
2 898
≈ 650 €
1
2025За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2024

Чиста рентабельність

10,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

—

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,5

Оборотність активів

2,5

Виторг на співробітника

76,3 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1999-08-012011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEHAY COM SRL după CUI?

Cauți CUI 6152989. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEHAY COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEHAY COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DEHAY COM SRL, CUI 6152989, nr. Reg. Com. J1994000831267, sediu Comuna Sântana de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEHAY COM SRL în 2024?

DEHAY COM SRL (CUI 6152989) a avut o marjă de profit net de 10,6% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).