Повернутися до пошуку

NUFARUL SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

NUFARUL SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Comuna Ferești, județul Vaslui. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.902.696 lei și un profit net de 253.746 lei cu 7 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6071922 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vaslui #570CAEN 4711 #3176

Загальна інформація

НазваNUFARUL SRL
CUI6071922
Реєстраційний №J1994000554371
АдресаSat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui
Основний код CAEN4711
Авторизовані коди CAEN4683471147125611561256306820
Дата реєстрації20/07/1994
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BERCUȚĂ MARICELAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,9 млн RON

vs 2,78 млн RON

≈ 576 тис. €

Profit net (2025)

254 тис. RON

vs 362 тис. RON

≈ 50,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,1 млн RON

vs 842 тис. RON

≈ 217 тис. €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 902 696
≈ 576 тис. €
253 746
≈ 50,4 тис. €
7
2024
2 777 155
≈ 558 тис. €
361 747
≈ 72,7 тис. €
6
2023
1 692 109
≈ 342 тис. €
284 207
≈ 57,5 тис. €
6
2022
1 402 287
≈ 284 тис. €
139 525
≈ 28,3 тис. €
5
2021
875 396
≈ 178 тис. €
40 081
≈ 8,15 тис. €
4
2020
843 981
≈ 174 тис. €
38 215
≈ 7,9 тис. €
5
2019
903 349
≈ 190 тис. €
45 998
≈ 9,69 тис. €
5
2018
828 291
≈ 178 тис. €
383
≈ 82,3 €
7
2017
753 963
≈ 165 тис. €
162
≈ 35,5 €
7
2016
740 796
≈ 165 тис. €
384
≈ 85,5 €
6
2015
622 221
≈ 140 тис. €
11 908
≈ 2,68 тис. €
7
2014
488 004
≈ 110 тис. €
1 109
≈ 250 €
7
2013
503 482
≈ 114 тис. €
23 193
≈ 5,25 тис. €
8
2012
492 365
≈ 110 тис. €
-25 214
≈ -5,66 тис. €
8

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

8,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

23,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,2

Оборотність активів

1,77

Виторг на співробітника

415 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NUFARUL SRL după CUI?

Cauți CUI 6071922. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NUFARUL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NUFARUL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NUFARUL SRL, CUI 6071922, nr. Reg. Com. J1994000554371, sediu Sat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NUFARUL SRL în 2025?

NUFARUL SRL (CUI 6071922) a avut o marjă de profit net de 8,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).