Повернутися до пошуку

CERAGRIM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CERAGRIM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în orașul Ungheni, județul Mureș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 27.262.105 lei și un profit net de 5.557.968 lei cu 114 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 6064801 · Фінансове здоров'я

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Mureș #253CAEN 0150 #28

Загальна інформація

НазваCERAGRIM SRL
CUI6064801
Реєстраційний №J1994000792263
АдресаStr. PRINCIPALA, 59/C, Oraş Ungheni, Mureş
Основний код CAEN111
Дата реєстрації17/08/1994
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
POP IOANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

25,1 млн RON

vs 27,3 млн RON

≈ 4,97 млн €

Profit net (2025)

1,55 млн RON

vs 5,56 млн RON

≈ 307 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

37,2 млн RON

vs 35,6 млн RON

≈ 7,38 млн €

Angajați (2025)

111
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
25 058 517
≈ 4,97 млн €
1 545 375
≈ 307 тис. €
111
2024
27 262 105
≈ 5,48 млн €
5 557 968
≈ 1,12 млн €
114
2023
26 638 174
≈ 5,39 млн €
2 560 070
≈ 518 тис. €
109
2022
22 893 606
≈ 4,64 млн €
8 490 631
≈ 1,72 млн €
105
2021
18 789 893
≈ 3,82 млн €
2 156 405
≈ 438 тис. €
108
2020
16 587 855
≈ 3,43 млн €
1 169 867
≈ 242 тис. €
113
2019
15 746 953
≈ 3,32 млн €
3 621 025
≈ 763 тис. €
109
2018
14 640 203
≈ 3,15 млн €
1 573 197
≈ 338 тис. €
109
2017
14 661 652
≈ 3,21 млн €
319 669
≈ 70 тис. €
104
2016
13 129 012
≈ 2,92 млн €
56 021
≈ 12,5 тис. €
102
2015
12 611 090
≈ 2,84 млн €
1 404 204
≈ 316 тис. €
97
2014
13 702 753
≈ 3,08 млн €
3 060 726
≈ 689 тис. €
93
2013
10 566 770
≈ 2,39 млн €
812 756
≈ 184 тис. €
89
2012
10 978 892
≈ 2,46 млн €
1 260 269
≈ 283 тис. €
92

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

6,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

4,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,54

Оборотність активів

0,37

Виторг на співробітника

226 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-08-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CERAGRIM SRL după CUI?

Cauți CUI 6064801. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CERAGRIM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CERAGRIM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CERAGRIM SRL, CUI 6064801, nr. Reg. Com. J1994000792263, sediu Oraş Ungheni, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CERAGRIM SRL în 2025?

CERAGRIM SRL (CUI 6064801) a avut o marjă de profit net de 6,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).