Повернутися до пошуку

CONTACT-NORD COM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CONTACT-NORD COM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Chiuza, județul Bistrița-Năsăud. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.482.624 lei și un profit net de 632.279 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 5938644 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bistrița-Năsăud #1932CAEN 1610 #617

Загальна інформація

НазваCONTACT-NORD COM SRL
CUI5938644
Реєстраційний №J06/370/1994
Адреса15, Sat Chiuza, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud
Основний код CAEN1610
Авторизовані коди CAEN022008110812099016104312521090029329
Дата реєстрації09/05/1994
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
FRISAN GAVRILAadministrator si reprezentant

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,04 млн RON

vs 1,48 млн RON

≈ 207 тис. €

Profit net (2025)

281 тис. RON

vs 632 тис. RON

≈ 55,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

591 тис. RON

vs 1,11 млн RON

≈ 117 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 043 211
≈ 207 тис. €
281 403
≈ 55,9 тис. €
4
2024
1 482 624
≈ 298 тис. €
632 279
≈ 127 тис. €
3
2023
1 104 508
≈ 223 тис. €
496 420
≈ 100 тис. €
4
2022
888 479
≈ 180 тис. €
280 003
≈ 56,8 тис. €
5
2021
650 534
≈ 132 тис. €
154 157
≈ 31,3 тис. €
5
2020
563 006
≈ 116 тис. €
146 793
≈ 30,3 тис. €
6
2019
451 363
≈ 95,1 тис. €
88 856
≈ 18,7 тис. €
7
2018
538 982
≈ 116 тис. €
84 557
≈ 18,2 тис. €
6
2017
534 034
≈ 117 тис. €
88 448
≈ 19,4 тис. €
4
2016
519 163
≈ 116 тис. €
8 230
≈ 1,83 тис. €
5
2015
884 338
≈ 199 тис. €
83 359
≈ 18,8 тис. €
7
2014
1 470 413
≈ 331 тис. €
100 722
≈ 22,7 тис. €
14
2013
772 129
≈ 175 тис. €
50 807
≈ 11,5 тис. €
15
2012
1 232 721
≈ 277 тис. €
96 560
≈ 21,7 тис. €
10

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

27%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

47,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,1

Оборотність активів

1,07

Виторг на співробітника

261 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTACT-NORD COM SRL după CUI?

Cauți CUI 5938644. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTACT-NORD COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTACT-NORD COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTACT-NORD COM SRL, CUI 5938644, nr. Reg. Com. J06/370/1994, sediu Sat Chiuza, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTACT-NORD COM SRL în 2025?

CONTACT-NORD COM SRL (CUI 5938644) a avut o marjă de profit net de 27% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).