Повернутися до пошуку

LOREMAR IMPEX SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LOREMAR IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Dej, Cluj. Activitatea principală este fabricarea de mobilă, având o cifră de afaceri de 760.396 lei și 5 angajați în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 5711241 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #9670CAEN 3100 #542

Загальна інформація

НазваLOREMAR IMPEX SRL
CUI5711241
Реєстраційний №J1994001360120
АдресаStr. CIMPULUI, 7, Municipiul Dej, Cluj
Основний код CAEN3100
Авторизовані коди CAEN3100475247534755494162106220
Дата реєстрації19/05/1994
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Dej
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MATEUT IOANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

760 тис. RON

vs 704 тис. RON

≈ 151 тис. €

Profit net (2025)

3,51 тис. RON

vs 2,21 тис. RON

≈ 697 €

Capitaluri proprii (2025)

54,7 тис. RON

vs 51,2 тис. RON

≈ 10,9 тис. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
760 396
≈ 151 тис. €
3 512
≈ 697 €
5
2024
704 232
≈ 142 тис. €
2 213
≈ 445 €
5
2023
606 590
≈ 123 тис. €
-41 297
≈ -8,35 тис. €
5
2022
597 414
≈ 121 тис. €
21 363
≈ 4,33 тис. €
5
2021
572 123
≈ 116 тис. €
1 811
≈ 368 €
5
2020
453 689
≈ 93,8 тис. €
1 582
≈ 327 €
5
2019
431 298
≈ 90,9 тис. €
-4 263
≈ -898 €
5
2018
444 979
≈ 95,6 тис. €
-8 207
≈ -1,76 тис. €
5
2017
464 177
≈ 102 тис. €
-9 370
≈ -2,05 тис. €
5
2016
521 146
≈ 116 тис. €
44 744
≈ 9,96 тис. €
5
2015
409 311
≈ 92,1 тис. €
13 000
≈ 2,92 тис. €
4
2014
302 840
≈ 68,1 тис. €
56 102
≈ 12,6 тис. €
4
2013
293 040
≈ 66,3 тис. €
-14 057
≈ -3,18 тис. €
4
2012
238 608
≈ 53,5 тис. €
-29 208
≈ -6,55 тис. €
5

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

0,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

6,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,94

Оборотність активів

1,03

Виторг на співробітника

152 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1997-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LOREMAR IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 5711241. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LOREMAR IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LOREMAR IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LOREMAR IMPEX SRL, CUI 5711241, nr. Reg. Com. J1994001360120, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LOREMAR IMPEX SRL în 2025?

LOREMAR IMPEX SRL (CUI 5711241) a avut o marjă de profit net de 0,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).