Повернутися до пошуку

GRAMY-CEREALIS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

GRAMY-CEREALIS SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în sat Coşteiu, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 768.579 lei și un profit net de 1418 lei cu 5 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 5675424 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #7775CAEN 1071 #2034

Загальна інформація

НазваGRAMY-CEREALIS SRL
CUI5675424
Реєстраційний №J1994001573351
Адреса27, Sat Coşteiu, Comuna Coşteiu, Timiş
Основний код CAEN1071
Авторизовані коди CAEN10714724494168116820
Дата реєстрації12/05/1994
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
LANGO MONICAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

769 тис. RON

vs 752 тис. RON

≈ 153 тис. €

Profit net (2025)

1,42 тис. RON

vs 11,5 тис. RON

≈ 281 €

Capitaluri proprii (2025)

1,32 тис. RON

vs -99 RON

≈ 262 €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
768 579
≈ 153 тис. €
1 418
≈ 281 €
5
2024
752 270
≈ 151 тис. €
11 548
≈ 2,32 тис. €
5
2023
835 842
≈ 169 тис. €
-115 203
≈ -23,3 тис. €
6
2022
1 061 065
≈ 215 тис. €
18 193
≈ 3,69 тис. €
6
2021
989 323
≈ 201 тис. €
8 328
≈ 1,69 тис. €
7
2020
698 989
≈ 145 тис. €
3 000
≈ 620 €
8
2019
652 245
≈ 137 тис. €
417
≈ 87,9 €
7
2018
670 863
≈ 144 тис. €
-83 018
≈ -17,8 тис. €
7
2017
686 226
≈ 150 тис. €
1 168
≈ 256 €
8
2016
688 693
≈ 153 тис. €
103
≈ 22,9 €
8
2015
846 154
≈ 190 тис. €
30 245
≈ 6,8 тис. €
9
2014
770 422
≈ 173 тис. €
5 817
≈ 1,31 тис. €
10
2013
686 465
≈ 155 тис. €
3 228
≈ 730 €
10
2012
528 348
≈ 119 тис. €
4 204
≈ 943 €
10

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

0,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

107,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,61

Оборотність активів

1,5

Виторг на співробітника

154 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-05-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GRAMY-CEREALIS SRL după CUI?

Cauți CUI 5675424. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRAMY-CEREALIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GRAMY-CEREALIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GRAMY-CEREALIS SRL, CUI 5675424, nr. Reg. Com. J1994001573351, sediu Sat Coşteiu, Comuna Coşteiu, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GRAMY-CEREALIS SRL în 2025?

GRAMY-CEREALIS SRL (CUI 5675424) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).