V.VARGA SRL
V.VARGA SRL este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în satul Recea, județul Maramureș. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 5655923 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Maramureș #4722CAEN 4752 #1367
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
487 тис. RON
≈ 96,6 тис. €
Profit net (2025)
1,14 тис. RON
≈ 226 €
Capitaluri proprii (2025)
404 тис. RON
≈ 80,2 тис. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 486 536 ≈ 96,6 тис. € | 1 139 ≈ 226 € | 1 |
| 2024 | 574 184 ≈ 115 тис. € | 1 130 ≈ 227 € | 2 |
| 2023 | 654 552 ≈ 132 тис. € | 259 ≈ 52,4 € | 3 |
| 2022 | 823 091 ≈ 167 тис. € | 486 ≈ 98,6 € | 3 |
| 2021 | 823 451 ≈ 167 тис. € | 567 ≈ 115 € | 3 |
| 2020 | 923 747 ≈ 191 тис. € | 85 ≈ 17,6 € | 6 |
| 2019 | 1 466 207 ≈ 309 тис. € | 6 434 ≈ 1,36 тис. € | 7 |
| 2018 | 1 899 635 ≈ 408 тис. € | 1 037 ≈ 223 € | 7 |
| 2017 | 1 709 806 ≈ 374 тис. € | 466 ≈ 102 € | 8 |
| 2016 | 1 812 545 ≈ 404 тис. € | 2 563 ≈ 571 € | 10 |
| 2015 | 1 604 777 ≈ 361 тис. € | 1 725 ≈ 388 € | 13 |
| 2014 | 2 036 578 ≈ 458 тис. € | 37 607 ≈ 8,46 тис. € | 13 |
| 2013 | 2 177 950 ≈ 493 тис. € | -114 759 ≈ -26 тис. € | 13 |
| 2012 | 3 011 308 ≈ 676 тис. € | 46 298 ≈ 10,4 тис. € | 13 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
0,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
0,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
2,76
Оборотність активів
0,81
Виторг на співробітника
487 тис. RON
Istoric
Vezi și
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1996-06-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma V.VARGA SRL după CUI?
Cauți CUI 5655923. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru V.VARGA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru V.VARGA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea V.VARGA SRL, CUI 5655923, nr. Reg. Com. J1994000808249, sediu Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are V.VARGA SRL în 2025?
V.VARGA SRL (CUI 5655923) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).