Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

NEVAL SRL este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în satul Zetea, comuna Zetea, județul Harghita. Compania are ca activitate principală transporturile rutiere de mărfuri și a înregistrat o cifră de afaceri de 2.433.329 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 5594060 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Harghita #1133CAEN 4941 #5143

Загальна інформація

НазваNEVAL SRL
CUI5594060
Реєстраційний №J1994000397196
АдресаSzentegyházpataka, 8, Sat Zetea, Comuna Zetea, Harghita
Основний код CAEN1626
Дата реєстрації26/04/1994
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
NAGY LÁSZLÓadministrator
NAGY SAROLTAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,43 млн RON

vs 2,42 млн RON

≈ 483 тис. €

Profit net (2025)

-795 тис. RON

vs -887 тис. RON

≈ -158 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,35 млн RON

vs 2,15 млн RON

≈ 269 тис. €

Angajați (2025)

16
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 433 329
≈ 483 тис. €
-795 384
≈ -158 тис. €
16
2024
2 422 058
≈ 487 тис. €
-887 410
≈ -178 тис. €
17
2023
2 449 715
≈ 495 тис. €
-669 164
≈ -135 тис. €
20
2022
3 231 609
≈ 655 тис. €
986 859
≈ 200 тис. €
19
2021
2 124 022
≈ 432 тис. €
-334 704
≈ -68 тис. €
19
2020
1 518 280
≈ 314 тис. €
-771 296
≈ -159 тис. €
22
2019
3 284 635
≈ 692 тис. €
103 948
≈ 21,9 тис. €
25
2018
6 701 755
≈ 1,44 млн €
152 402
≈ 32,7 тис. €
31
2017
7 704 507
≈ 1,69 млн €
574 685
≈ 126 тис. €
34
2016
6 067 376
≈ 1,35 млн €
544 718
≈ 121 тис. €
33
2015
5 731 349
≈ 1,29 млн €
556 656
≈ 125 тис. €
30
2014
5 167 510
≈ 1,16 млн €
321 329
≈ 72,3 тис. €
36
2013
5 055 957
≈ 1,14 млн €
241 859
≈ 54,7 тис. €
36
2012
3 683 124
≈ 827 тис. €
211 432
≈ 47,4 тис. €
31

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-32,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-58,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,88

Оборотність активів

0,8

Виторг на співробітника

152 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Vezi și

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-04-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEVAL SRL după CUI?

Cauți CUI 5594060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEVAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEVAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NEVAL SRL, CUI 5594060, nr. Reg. Com. J1994000397196, sediu Sat Zetea, Comuna Zetea, Harghita.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEVAL SRL în 2025?

NEVAL SRL (CUI 5594060) a avut o marjă de profit net de -32,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).