Повернутися до пошуку

HIPERION SERVCOM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

HIPERION SERVCOM SRL este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Gherla, județul Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 7.111.028 lei și un profit net de 2.165.334 lei cu 6 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 5566907 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #1867CAEN 4100 #996

Загальна інформація

НазваHIPERION SERVCOM SRL
CUI5566907
Реєстраційний №J1994001050126
АдресаStr. FIZESULUI, 1, Municipiul Gherla, Cluj
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації19/04/1994
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Gherla
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,11 млн RON

vs 803 тис. RON

≈ 1,41 млн €

Profit net (2025)

2,17 млн RON

vs 39,4 тис. RON

≈ 430 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

4,82 млн RON

vs 2,66 млн RON

≈ 957 тис. €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 111 028
≈ 1,41 млн €
2 165 334
≈ 430 тис. €
6
2024
803 126
≈ 161 тис. €
39 421
≈ 7,92 тис. €
6
2023
1 019 020
≈ 206 тис. €
134 840
≈ 27,3 тис. €
7
2022
1 632 039
≈ 331 тис. €
51 107
≈ 10,4 тис. €
12
2021
611 871
≈ 124 тис. €
44 147
≈ 8,97 тис. €
6
2020
935 925
≈ 193 тис. €
30 935
≈ 6,4 тис. €
7
2019
4 443 535
≈ 936 тис. €
976 999
≈ 206 тис. €
9
2018
1 106 932
≈ 238 тис. €
-31 296
≈ -6,73 тис. €
20
2017
1 258 666
≈ 276 тис. €
43 198
≈ 9,46 тис. €
29
2016
1 855 308
≈ 413 тис. €
16 490
≈ 3,67 тис. €
54
2015
2 063 132
≈ 464 тис. €
256 791
≈ 57,8 тис. €
58
2014
2 195 399
≈ 494 тис. €
319 863
≈ 72 тис. €
65
2013
1 659 570
≈ 376 тис. €
252 008
≈ 57 тис. €
55
2012
2 058 999
≈ 462 тис. €
164 634
≈ 36,9 тис. €
80

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

30,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

44,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,67

Оборотність активів

1,02

Виторг на співробітника

1,19 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1997-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIPERION SERVCOM SRL după CUI?

Cauți CUI 5566907. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIPERION SERVCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIPERION SERVCOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HIPERION SERVCOM SRL, CUI 5566907, nr. Reg. Com. J1994001050126, sediu Municipiul Gherla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIPERION SERVCOM SRL în 2025?

HIPERION SERVCOM SRL (CUI 5566907) a avut o marjă de profit net de 30,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).