CONDOR SA
CONDOR SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 56.684.773 lei și un profit net de 12.138.287 lei cu 236 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 5431 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: București #1881CAEN 1392 #8
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
56,7 млн RON
≈ 11,3 млн €
Profit net (2025)
12,1 млн RON
≈ 2,41 млн €
Capitaluri proprii (2025)
23,2 млн RON
≈ 4,61 млн €
Angajați (2025)
2025
56,7 млн RON
| 2012 | 13,3 млн RON | Profit net: 85,1 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 12,3 млн RON | Profit net: -101 тис. RON |
| 2014 | 14,2 млн RON | Profit net: 7,05 млн RON |
| 2015 | 12,3 млн RON | Profit net: 350 тис. RON |
| 2016 | 18 млн RON | Profit net: 843 тис. RON |
| 2017 | 22 млн RON | Profit net: 106 тис. RON |
| 2018 | 30,1 млн RON | Profit net: 161 тис. RON |
| 2019 | 17,4 млн RON | Profit net: 111 тис. RON |
| 2020 | 16,2 млн RON | Profit net: -103 тис. RON |
| 2021 | 24,7 млн RON | Profit net: 28,5 тис. RON |
| 2022 | 17,7 млн RON | Profit net: 10,2 тис. RON |
| 2023 | 18,3 млн RON | Profit net: -533 тис. RON |
| 2024 | 41 млн RON | Profit net: 919 тис. RON |
| 2025 | 56,7 млн RON | Profit net: 12,1 млн RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 56 684 773 ≈ 11,3 млн € | 12 138 287 ≈ 2,41 млн € | 236 |
| 2024 | 40 972 664 ≈ 8,24 млн € | 919 340 ≈ 185 тис. € | 206 |
| 2023 | 18 338 691 ≈ 3,71 млн € | -533 423 ≈ -108 тис. € | 193 |
| 2022 | 17 669 046 ≈ 3,58 млн € | 10 239 ≈ 2,08 тис. € | 205 |
| 2021 | 24 692 991 ≈ 5,02 млн € | 28 487 ≈ 5,79 тис. € | 213 |
| 2020 | 16 156 730 ≈ 3,34 млн € | -102 948 ≈ -21,3 тис. € | 211 |
| 2019 | 17 411 486 ≈ 3,67 млн € | 111 165 ≈ 23,4 тис. € | 234 |
| 2018 | 30 107 459 ≈ 6,47 млн € | 161 410 ≈ 34,7 тис. € | 292 |
| 2017 | 22 045 402 ≈ 4,83 млн € | 105 825 ≈ 23,2 тис. € | 274 |
| 2016 | 18 017 919 ≈ 4,01 млн € | 842 724 ≈ 188 тис. € | 256 |
| 2015 | 12 317 230 ≈ 2,77 млн € | 350 296 ≈ 78,8 тис. € | 250 |
| 2014 | 14 212 090 ≈ 3,2 млн € | 7 053 666 ≈ 1,59 млн € | 251 |
| 2013 | 12 323 127 ≈ 2,79 млн € | -100 907 ≈ -22,8 тис. € | 279 |
| 2012 | 13 290 435 ≈ 2,98 млн € | 85 053 ≈ 19,1 тис. € | 279 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
21,4%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
52,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
3,7
Оборотність активів
1,94
Виторг на співробітника
240 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- CONDOR CAMP SRL
Спільний керівник: STEFAN FLORIN-ADRIAN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CONDOR SA după CUI?
Cauți CUI 5431. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONDOR SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CONDOR SA?
Datele de facturare sunt denumirea CONDOR SA, CUI 5431, nr. Reg. Com. J1991000395405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CONDOR SA în 2025?
CONDOR SA (CUI 5431) a avut o marjă de profit net de 21,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).