Повернутися до пошуку

CONTAROM SRL

Активна

CONTAROM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Urseni, comuna Moşniţa Nouă, județul Timiș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 250.340 lei și un profit net de 83.744 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 5389627 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #15925CAEN 6920 #5905

Загальна інформація

НазваCONTAROM SRL
CUI5389627
Реєстраційний №J1994000485352
АдресаVoroneț, 3, Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Основний код CAEN6920
Авторизовані коди CAEN62206290631068116820692070207499782082108299
Дата реєстрації22/02/1994
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ILAȘ IRENadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

250 тис. RON

vs 225 тис. RON

≈ 49,7 тис. €

Profit net (2025)

83,7 тис. RON

vs 41,2 тис. RON

≈ 16,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

227 тис. RON

vs 63,1 тис. RON

≈ 45,1 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
250 340
≈ 49,7 тис. €
83 744
≈ 16,6 тис. €
2
2024
225 186
≈ 45,3 тис. €
41 169
≈ 8,28 тис. €
2
2023
163 026
≈ 33 тис. €
33 785
≈ 6,83 тис. €
2
2022
192 150
≈ 39 тис. €
32 357
≈ 6,56 тис. €
2
2021
177 950
≈ 36,2 тис. €
22 195
≈ 4,51 тис. €
2
2020
132 310
≈ 27,4 тис. €
39 274
≈ 8,12 тис. €
2
2019
143 950
≈ 30,3 тис. €
21 783
≈ 4,59 тис. €
2
2017
109 000
≈ 23,9 тис. €
10 539
≈ 2,31 тис. €
2
2016
97 745
≈ 21,8 тис. €
19 760
≈ 4,4 тис. €
2
2015
52 800
≈ 11,9 тис. €
8 875
≈ 2 тис. €
—
2014
35 300
≈ 7,94 тис. €
21 965
≈ 4,94 тис. €
—
2013
35 900
≈ 8,12 тис. €
20 044
≈ 4,54 тис. €
—
2012
9 200
≈ 2,06 тис. €
1 620
≈ 364 €
—
2018За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 15 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

33,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

36,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

8,61

Оборотність активів

0,97

Виторг на співробітника

125 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTAROM SRL după CUI?

Cauți CUI 5389627. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTAROM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTAROM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTAROM SRL, CUI 5389627, nr. Reg. Com. J1994000485352, sediu Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTAROM SRL în 2025?

CONTAROM SRL (CUI 5389627) a avut o marjă de profit net de 33,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).