Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MENTA SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 61.816 lei și profitul net de 11.116 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 51373 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bihor #18779CAEN 6820 #11202

Загальна інформація

НазваMENTA SRL
CUI51373
Реєстраційний №J1991002544054
АдресаB-DUL DACIA, 70, Municipiul Oradea, Bihor
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації09/12/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
KISS KATALIN-EVAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

60,4 тис. RON

vs 61,8 тис. RON

≈ 12 тис. €

Profit net (2025)

16,3 тис. RON

vs 11,1 тис. RON

≈ 3,23 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

239 тис. RON

vs 223 тис. RON

≈ 47,5 тис. €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
60 426
≈ 12 тис. €
16 269
≈ 3,23 тис. €
—
2024
61 816
≈ 12,4 тис. €
11 116
≈ 2,23 тис. €
0
2023
61 567
≈ 12,4 тис. €
1 669
≈ 337 €
0
2022
60 536
≈ 12,3 тис. €
19 951
≈ 4,05 тис. €
—
2021
55 860
≈ 11,4 тис. €
39 084
≈ 7,94 тис. €
—
2020
52 274
≈ 10,8 тис. €
32 046
≈ 6,63 тис. €
—
2019
54 496
≈ 11,5 тис. €
35 948
≈ 7,58 тис. €
—
2018
29 951
≈ 6,44 тис. €
18 752
≈ 4,03 тис. €
—
2017
42 383
≈ 9,28 тис. €
29 407
≈ 6,44 тис. €
—
2016
44 259
≈ 9,86 тис. €
25 482
≈ 5,67 тис. €
—
2015
319 894
≈ 72 тис. €
155 359
≈ 35 тис. €
2
2014
337 829
≈ 76 тис. €
-11 859
≈ -2,67 тис. €
2
2013
407 852
≈ 92,3 тис. €
-14 774
≈ -3,34 тис. €
2
2012
482 030
≈ 108 тис. €
-827
≈ -186 €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

26,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

6,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,92

Оборотність активів

0,21

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MENTA SRL după CUI?

Cauți CUI 51373. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MENTA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MENTA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MENTA SRL, CUI 51373, nr. Reg. Com. J1991002544054, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MENTA SRL în 2025?

MENTA SRL (CUI 51373) a avut o marjă de profit net de 26,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).