DENISA MEDICA SRL
DENISA MEDICA SRL este o companie cu sediul în Municipiul Arad, înfiinată în anul 1993. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 130.660 lei și un profit net de 33.905 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 5014279 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Arad #9732CAEN 8690 #1726
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
131 тис. RON
≈ 25,9 тис. €
Profit net (2025)
33,9 тис. RON
≈ 6,73 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
34,1 тис. RON
≈ 6,78 тис. €
Angajați (2025)
2025
131 тис. RON
| 2012 | 20,7 тис. RON | Profit net: -581 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 24,5 тис. RON | Profit net: 356 RON |
| 2014 | 22,8 тис. RON | Profit net: 573 RON |
| 2015 | 21,9 тис. RON | Profit net: -104 RON |
| 2016 | 21,9 тис. RON | Profit net: -59 RON |
| 2017 | 32,5 тис. RON | Profit net: 1,45 тис. RON |
| 2018 | 47,9 тис. RON | Profit net: 2,87 тис. RON |
| 2019 | 48,2 тис. RON | Profit net: 5,22 тис. RON |
| 2020 | 48 тис. RON | Profit net: 1,38 тис. RON |
| 2021 | 46,5 тис. RON | Profit net: 3,01 тис. RON |
| 2022 | 76,1 тис. RON | Profit net: 31,2 тис. RON |
| 2023 | 142 тис. RON | Profit net: 71,3 тис. RON |
| 2024 | 125 тис. RON | Profit net: 3,86 тис. RON |
| 2025 | 131 тис. RON | Profit net: 33,9 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 130 660 ≈ 25,9 тис. € | 33 905 ≈ 6,73 тис. € | 1 |
| 2024 | 125 325 ≈ 25,2 тис. € | 3 864 ≈ 777 € | 1 |
| 2023 | 141 940 ≈ 28,7 тис. € | 71 332 ≈ 14,4 тис. € | 1 |
| 2022 | 76 060 ≈ 15,4 тис. € | 31 164 ≈ 6,32 тис. € | 1 |
| 2021 | 46 450 ≈ 9,44 тис. € | 3 009 ≈ 612 € | 1 |
| 2020 | 48 020 ≈ 9,93 тис. € | 1 376 ≈ 284 € | 1 |
| 2019 | 48 200 ≈ 10,2 тис. € | 5 218 ≈ 1,1 тис. € | 1 |
| 2018 | 47 850 ≈ 10,3 тис. € | 2 872 ≈ 617 € | 1 |
| 2017 | 32 450 ≈ 7,1 тис. € | 1 446 ≈ 317 € | 2 |
| 2016 | 21 901 ≈ 4,88 тис. € | -59 ≈ -13,1 € | 2 |
| 2015 | 21 930 ≈ 4,93 тис. € | -104 ≈ -23,4 € | 2 |
| 2014 | 22 845 ≈ 5,14 тис. € | 573 ≈ 129 € | 2 |
| 2013 | 24 475 ≈ 5,54 тис. € | 356 ≈ 80,6 € | 2 |
| 2012 | 20 685 ≈ 4,64 тис. € | -581 ≈ -130 € | 2 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
25,9%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,47
Оборотність активів
1,74
Виторг на співробітника
131 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- DR. BANCILA S.R.L.
Спільний керівник: BĂNCILĂ-SZANTO SILVIU PAUL
Întrebări frecvente
Cum verific firma DENISA MEDICA SRL după CUI?
Cauți CUI 5014279. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DENISA MEDICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DENISA MEDICA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea DENISA MEDICA SRL, CUI 5014279, nr. Reg. Com. J1993001508022, sediu Municipiul Arad, Arad.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DENISA MEDICA SRL în 2025?
DENISA MEDICA SRL (CUI 5014279) a avut o marjă de profit net de 25,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).