Повернутися до пошуку

TOP FULL COMPANY SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TOP FULL COMPANY SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în Sat Fibiş, Comuna Fibiş, Timiş. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 1.578.743 lei și profitul net este de 116.302 lei cu 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 4846879 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #4781CAEN 4639 #776

Загальна інформація

НазваTOP FULL COMPANY SRL
CUI4846879
Реєстраційний №J1993003357352
АдресаSat FIBIS, 416, Sat Fibiş, Comuna Fibiş, Timiş
Основний код CAEN4639
Дата реєстрації12/10/1993
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
PRAHANCA VASILEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,58 млн RON

vs 609 тис. RON

≈ 313 тис. €

Profit net (2025)

116 тис. RON

vs 6,45 тис. RON

≈ 23,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

149 тис. RON

vs 73,2 тис. RON

≈ 29,5 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 578 743
≈ 313 тис. €
116 302
≈ 23,1 тис. €
4
2024
609 457
≈ 123 тис. €
6 451
≈ 1,3 тис. €
2
2023
592 389
≈ 120 тис. €
31 886
≈ 6,45 тис. €
2
2022
398 901
≈ 80,9 тис. €
2 652
≈ 538 €
2
2021
373 775
≈ 76 тис. €
3 023
≈ 614 €
2
2020
674 645
≈ 139 тис. €
77 280
≈ 16 тис. €
2
2019
140 757
≈ 29,7 тис. €
-54 342
≈ -11,5 тис. €
2
2018
118 950
≈ 25,6 тис. €
-34 698
≈ -7,46 тис. €
2
2017
180 644
≈ 39,5 тис. €
-45 573
≈ -9,98 тис. €
1
2016
229 540
≈ 51,1 тис. €
7 090
≈ 1,58 тис. €
1
2015
118 443
≈ 26,6 тис. €
-9 431
≈ -2,12 тис. €
1
2014
66 838
≈ 15 тис. €
-26 683
≈ -6 тис. €
1
2013
36 627
≈ 8,29 тис. €
-42 070
≈ -9,52 тис. €
2
2012
36 315
≈ 8,15 тис. €
-38 290
≈ -8,59 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

7,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

78,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,46

Оборотність активів

6,52

Виторг на співробітника

395 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOP FULL COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 4846879. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOP FULL COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOP FULL COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOP FULL COMPANY SRL, CUI 4846879, nr. Reg. Com. J1993003357352, sediu Sat Fibiş, Comuna Fibiş, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOP FULL COMPANY SRL în 2025?

TOP FULL COMPANY SRL (CUI 4846879) a avut o marjă de profit net de 7,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).