Повернутися до пошуку

COMPANIA NATIONALA ROMTEHNICA SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CUI: 472771 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Румунія #160București #84CAEN 4614 #1

Загальна інформація

НазваCOMPANIA NATIONALA ROMTEHNICA SA
CUI472771
Реєстраційний №J2001007550408
АдресаB-dul Timisoara, 5C, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Основний код CAEN4614
Дата реєстрації06/09/2001
Фіскальний органDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BACHIDE EDUARDadministrator
MINCU RAZVANadministrator
SIMONA COJOCARUadministrator
NASTA NICOLAEadministrator
IONUŢ MIŞAadministrator
COSTIN LUMINIŢA-MARINELAreprezentant al persoanei juridice

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,63 млрд RON

vs 860 млн RON

≈ 323 млн €

Profit net (2025)

40,8 млн RON

vs 26,8 млн RON

≈ 8,09 млн €

Capitaluri proprii (2025)

161 млн RON

vs 143 млн RON

≈ 32 млн €

Angajați (2025)

77
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 626 015 744
≈ 323 млн €
40 781 944
≈ 8,09 млн €
77
2024
860 381 791
≈ 173 млн €
26 770 999
≈ 5,38 млн €
79
2023
172 923 220
≈ 35 млн €
52 892 604
≈ 10,7 млн €
78
2022
47 094 064
≈ 9,55 млн €
16 604 896
≈ 3,37 млн €
80
2021
16 944 853
≈ 3,44 млн €
1 001 516
≈ 204 тис. €
80
2020
13 382 671
≈ 2,77 млн €
-66 273 347
≈ -13,7 млн €
82
2019
13 562 792
≈ 2,86 млн €
258 545
≈ 54,5 тис. €
80
2018
15 844 544
≈ 3,4 млн €
870 433
≈ 187 тис. €
81
2017
16 567 300
≈ 3,63 млн €
1 806 284
≈ 395 тис. €
84
2016
16 855 749
≈ 3,75 млн €
3 485 684
≈ 776 тис. €
81
2015
20 163 354
≈ 4,54 млн €
3 171 270
≈ 713 тис. €
81
2014
9 581 880
≈ 2,16 млн €
1 153 543
≈ 260 тис. €
84
2013
13 344 844
≈ 3,02 млн €
1 247 607
≈ 282 тис. €
86
2012
9 840 270
≈ 2,21 млн €
899 199
≈ 202 тис. €
84

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

25,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,02

Оборотність активів

0,24

Виторг на співробітника

21,1 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMPANIA NATIONALA ROMTEHNICA SA după CUI?

Cauți CUI 472771. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPANIA NATIONALA ROMTEHNICA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMPANIA NATIONALA ROMTEHNICA SA?

Datele de facturare sunt denumirea COMPANIA NATIONALA ROMTEHNICA SA, CUI 472771, nr. Reg. Com. J2001007550408, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMPANIA NATIONALA ROMTEHNICA SA în 2025?

COMPANIA NATIONALA ROMTEHNICA SA (CUI 472771) a avut o marjă de profit net de 2,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).