Повернутися до пошуку

MEDESTETHICS HOUSE S.R.L.

Активна

MEDESTETHICS HOUSE S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 809.140 lei și un profit net de 405.855 lei cu 5 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 46197653 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #2230CAEN 8622 #2404

Загальна інформація

НазваMEDESTETHICS HOUSE S.R.L.
CUI46197653
Реєстраційний №J2022000819200
АдресаMAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN8622
Дата реєстрації26/05/2022
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
LUCULESCU PAULAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

809 тис. RON

vs 855 тис. RON

≈ 161 тис. €

Profit net (2025)

406 тис. RON

vs 397 тис. RON

≈ 80,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

406 тис. RON

vs 433 тис. RON

≈ 80,6 тис. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
809 140
≈ 161 тис. €
405 855
≈ 80,6 тис. €
5
2024
855 370
≈ 172 тис. €
397 226
≈ 79,9 тис. €
5
2023
529 815
≈ 107 тис. €
247 488
≈ 50 тис. €
5
2022
11 450
≈ 2,32 тис. €
5 017
≈ 1,02 тис. €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 2 серпня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

50,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

19,46

Оборотність активів

1,9

Виторг на співробітника

162 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDESTETHICS HOUSE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46197653. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDESTETHICS HOUSE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDESTETHICS HOUSE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MEDESTETHICS HOUSE S.R.L., CUI 46197653, nr. Reg. Com. J2022000819200, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDESTETHICS HOUSE S.R.L. în 2025?

MEDESTETHICS HOUSE S.R.L. (CUI 46197653) a avut o marjă de profit net de 50,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).