REGO COM SRL
REGO COM SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 5. Activitatea principală este fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere conform codului CAEN 2041.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 460971 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: București #13967CAEN 2041 #40
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3,59 млн RON
≈ 713 тис. €
Profit net (2025)
363 тис. RON
≈ 72 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
1,59 млн RON
≈ 315 тис. €
Angajați (2025)
2025
3,59 млн RON
| 2012 | 1,98 млн RON | Profit net: 131 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 2,08 млн RON | Profit net: 172 тис. RON |
| 2014 | 2,28 млн RON | Profit net: 237 тис. RON |
| 2015 | 2,27 млн RON | Profit net: 196 тис. RON |
| 2016 | 2,35 млн RON | Profit net: 253 тис. RON |
| 2017 | 2,32 млн RON | Profit net: 137 тис. RON |
| 2018 | 2,45 млн RON | Profit net: 209 тис. RON |
| 2019 | 2,48 млн RON | Profit net: 179 тис. RON |
| 2020 | 6,23 млн RON | Profit net: 1,78 млн RON |
| 2021 | 3,44 млн RON | Profit net: 302 тис. RON |
| 2022 | 3,74 млн RON | Profit net: 428 тис. RON |
| 2023 | 3,96 млн RON | Profit net: 485 тис. RON |
| 2024 | 3,73 млн RON | Profit net: 439 тис. RON |
| 2025 | 3,59 млн RON | Profit net: 363 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 590 750 ≈ 713 тис. € | 362 710 ≈ 72 тис. € | 13 |
| 2024 | 3 733 683 ≈ 751 тис. € | 438 790 ≈ 88,2 тис. € | 12 |
| 2023 | 3 962 283 ≈ 801 тис. € | 485 294 ≈ 98,1 тис. € | 16 |
| 2022 | 3 736 549 ≈ 758 тис. € | 428 225 ≈ 86,8 тис. € | 16 |
| 2021 | 3 444 967 ≈ 700 тис. € | 302 384 ≈ 61,5 тис. € | 17 |
| 2020 | 6 226 545 ≈ 1,29 млн € | 1 782 601 ≈ 369 тис. € | 17 |
| 2019 | 2 483 900 ≈ 523 тис. € | 178 601 ≈ 37,6 тис. € | 16 |
| 2018 | 2 450 524 ≈ 527 тис. € | 209 370 ≈ 45 тис. € | 16 |
| 2017 | 2 316 008 ≈ 507 тис. € | 136 546 ≈ 29,9 тис. € | 16 |
| 2016 | 2 350 283 ≈ 523 тис. € | 253 036 ≈ 56,3 тис. € | 16 |
| 2015 | 2 266 495 ≈ 510 тис. € | 196 034 ≈ 44,1 тис. € | — |
| 2014 | 2 280 480 ≈ 513 тис. € | 237 356 ≈ 53,4 тис. € | 19 |
| 2013 | 2 084 326 ≈ 472 тис. € | 171 706 ≈ 38,9 тис. € | 19 |
| 2012 | 1 979 504 ≈ 444 тис. € | 130 937 ≈ 29,4 тис. € | 20 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
10,1%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
22,9%
Коефіцієнт поточної ліквідності
2,28
Оборотність активів
1,8
Виторг на співробітника
276 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1994-01-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma REGO COM SRL după CUI?
Cauți CUI 460971. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REGO COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru REGO COM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea REGO COM SRL, CUI 460971, nr. Reg. Com. J1991009688409, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are REGO COM SRL în 2025?
REGO COM SRL (CUI 460971) a avut o marjă de profit net de 10,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).