Повернутися до пошуку

TECH CRUISE S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TECH CRUISE S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în satul Beclean, comuna Beclean, județul Brașov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 446.152 lei și un profit net de 231.894 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 44338276 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Brașov #8681CAEN 6210 #3335

Загальна інформація

НазваTECH CRUISE S.R.L.
CUI44338276
Реєстраційний №J2021001489089
АдресаBECLEAN, 216, Sat Beclean, Comuna Beclean, Braşov
Основний код CAEN6210
Дата реєстрації26/05/2021
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MORAR IOAN-ADRIANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

437 тис. RON

vs 446 тис. RON

≈ 86,7 тис. €

Profit net (2025)

229 тис. RON

vs 232 тис. RON

≈ 45,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

229 тис. RON

vs 232 тис. RON

≈ 45,5 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
437 026
≈ 86,7 тис. €
228 869
≈ 45,4 тис. €
1
2024
446 152
≈ 89,7 тис. €
231 894
≈ 46,6 тис. €
1
2023
436 920
≈ 88,3 тис. €
193 899
≈ 39,2 тис. €
1
2022
434 742
≈ 88,2 тис. €
287 895
≈ 58,4 тис. €
1
2021
210 055
≈ 42,7 тис. €
152 055
≈ 30,9 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 15 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

52,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,8

Оборотність активів

0,88

Виторг на співробітника

437 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2022-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TECH CRUISE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44338276. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TECH CRUISE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TECH CRUISE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TECH CRUISE S.R.L., CUI 44338276, nr. Reg. Com. J2021001489089, sediu Sat Beclean, Comuna Beclean, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TECH CRUISE S.R.L. în 2025?

TECH CRUISE S.R.L. (CUI 44338276) a avut o marjă de profit net de 52,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).