Повернутися до пошуку

ROUA MEDICAL S.R.L.

Активна

ROUA MEDICAL S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în București Sectorul 3. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 1.150.104 lei, profitul net este de 584.638 lei și numărul de angajați este de 3.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 43928910 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #28737CAEN 8690 #302

Загальні дані

НазваROUA MEDICAL S.R.L.
CUI43928910
Реєстраційний №J2021004778409
АдресаVICTOR BRAUNER, 34-38, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Основний код CAEN8622
Авторизовані коди CAEN8621862286908699
Дата реєстрації17/03/2021
Фіскальний органAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC
POPA ALEXANDRAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,15 млн RON

vs 836 тис. RON

≈ 228 тис. €

Profit net (2025)

585 тис. RON

vs 502 тис. RON

≈ 116 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

585 тис. RON

vs 718 тис. RON

≈ 116 тис. €

Angajați (2025)

3

2025

1,15 млн RON

+37%față de 2024Profit net585 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021194 тис. RONProfit net: 127 тис. RON
2022308 тис. RONProfit net: 122 тис. RON
2023750 тис. RONProfit net: 402 тис. RON
2024836 тис. RONProfit net: 502 тис. RON
20251,15 млн RONProfit net: 585 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 150 104
≈ 228 тис. €
584 638
≈ 116 тис. €
3
2024
836 460
≈ 168 тис. €
501 882
≈ 101 тис. €
2
2023
750 414
≈ 152 тис. €
402 433
≈ 81,4 тис. €
2
2022
308 239
≈ 62,5 тис. €
122 113
≈ 24,8 тис. €
2
2021
194 226
≈ 39,5 тис. €
127 000
≈ 25,8 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 15 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

50,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1

Оборотність активів

0,94

Виторг на співробітника

383 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROUA MEDICAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43928910. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROUA MEDICAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROUA MEDICAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ROUA MEDICAL S.R.L., CUI 43928910, nr. Reg. Com. J2021004778409, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROUA MEDICAL S.R.L. în 2025?

ROUA MEDICAL S.R.L. (CUI 43928910) a avut o marjă de profit net de 50,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).