Повернутися до пошуку

PROGEARS SERVICES S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PROGEARS SERVICES S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Reghin, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.412.847 lei, un profit net de 26.060 lei și 18 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 43204535 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #1408CAEN 3312 #90

Загальні дані

НазваPROGEARS SERVICES S.R.L.
CUI43204535
Реєстраційний №J2020001336269
АдресаIERBUŞULUI, 38B, Municipiul Reghin, Mureş
Основний код CAEN3312
Дата реєстрації19/10/2020
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Reghin
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,41 млн RON

vs 3,41 млн RON

≈ 677 тис. €

Profit net (2025)

26,1 тис. RON

vs 59,7 тис. RON

≈ 5,17 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

203 тис. RON

vs 177 тис. RON

≈ 40,3 тис. €

Angajați (2025)

18

2025

3,41 млн RON

+0%față de 2024Profit net26,1 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20200 RONProfit net: -11,7 тис. RON
20212 млн RONProfit net: 516 тис. RON
20222,62 млн RONProfit net: 243 тис. RON
20233,09 млн RONProfit net: 354 тис. RON
20243,41 млн RONProfit net: 59,7 тис. RON
20253,41 млн RONProfit net: 26,1 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 412 847
≈ 677 тис. €
26 060
≈ 5,17 тис. €
18
2024
3 410 017
≈ 685 тис. €
59 679
≈ 12 тис. €
19
2023
3 088 073
≈ 624 тис. €
354 472
≈ 71,7 тис. €
14
2022
2 617 693
≈ 531 тис. €
242 975
≈ 49,3 тис. €
15
2021
1 995 461
≈ 406 тис. €
516 489
≈ 105 тис. €
14
2020
0
≈ 0 €
-11 701
≈ -2,42 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 15 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

0,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

12,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,61

Оборотність активів

2,72

Виторг на співробітника

190 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2021-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROGEARS SERVICES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43204535. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROGEARS SERVICES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROGEARS SERVICES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROGEARS SERVICES S.R.L., CUI 43204535, nr. Reg. Com. J2020001336269, sediu Municipiul Reghin, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROGEARS SERVICES S.R.L. în 2025?

PROGEARS SERVICES S.R.L. (CUI 43204535) a avut o marjă de profit net de 0,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).