Повернутися до пошуку

PENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L.

Активна

PENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în satul Mărăcineni, județul Buzău. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 346.771 lei și un profit net de 221.024 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 42918293 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Buzău #4241CAEN 6920 #3344

Загальна інформація

НазваPENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L.
CUI42918293
Реєстраційний №J10/675/2020
АдресаPRINCIPALĂ, 5, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău
Основний код CAEN6920
Дата реєстрації14/08/2020
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

347 тис. RON

vs 277 тис. RON

≈ 68,8 тис. €

Profit net (2025)

221 тис. RON

vs 120 тис. RON

≈ 43,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

235 тис. RON

vs 131 тис. RON

≈ 46,5 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
346 771
≈ 68,8 тис. €
221 024
≈ 43,9 тис. €
1
2024
277 260
≈ 55,7 тис. €
120 023
≈ 24,1 тис. €
1
2023
289 633
≈ 58,6 тис. €
246 387
≈ 49,8 тис. €
1
2022
260 700
≈ 52,9 тис. €
211 903
≈ 43 тис. €
1
2021
291 092
≈ 59,2 тис. €
242 631
≈ 49,3 тис. €
1
2020
93 313
≈ 19,3 тис. €
78 638
≈ 16,3 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 15 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

63,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

94,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,06

Оборотність активів

0,76

Виторг на співробітника

347 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42918293. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L., CUI 42918293, nr. Reg. Com. J10/675/2020, sediu Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L. în 2025?

PENENDEN ACCOUNTANCY S.R.L. (CUI 42918293) a avut o marjă de profit net de 63,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).