Повернутися до пошуку

VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. este o societate cu sediul în Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov, înființată în anul 2020. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 482.193 lei și un profit net de 399.295 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 42678948 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Ilfov #14543CAEN 7112 #4677

Загальна інформація

НазваVANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.
CUI42678948
Реєстраційний №J23/2383/2020
АдресаBACRIULUI, 38B, Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov
Основний код CAEN7112
Авторизовані коди CAEN71117112
Дата реєстрації24/06/2020
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

479 тис. RON

vs 482 тис. RON

≈ 95,2 тис. €

Profit net (2025)

293 тис. RON

vs 399 тис. RON

≈ 58,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

293 тис. RON

vs 400 тис. RON

≈ 58,2 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
479 446
≈ 95,2 тис. €
292 909
≈ 58,1 тис. €
1
2024
482 193
≈ 96,9 тис. €
399 295
≈ 80,3 тис. €
1
2023
288 000
≈ 58,2 тис. €
226 190
≈ 45,7 тис. €
1
2022
258 000
≈ 52,3 тис. €
198 022
≈ 40,2 тис. €
1
2021
170 815
≈ 34,7 тис. €
138 802
≈ 28,2 тис. €
1
2020
76 768
≈ 15,9 тис. €
64 858
≈ 13,4 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 15 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

61,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,88

Оборотність активів

0,76

Виторг на співробітника

479 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2021-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42678948. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L., CUI 42678948, nr. Reg. Com. J23/2383/2020, sediu Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. (CUI 42678948) a avut o marjă de profit net de 61,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).