Повернутися до пошуку

HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.

Активна

CUI: 41598220 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Iași #6483CAEN 8622 #2672

Загальна інформація

НазваHEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.
CUI41598220
Реєстраційний №J2019002862228
АдресаVASILE LUPU, 78A, Municipiul Iaşi, Iaşi
Основний код CAEN8622
Авторизовані коди CAEN72108621862286918699
Дата реєстрації04/09/2019
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ISSA RAIDadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

730 тис. RON

vs 520 тис. RON

≈ 145 тис. €

Profit net (2025)

405 тис. RON

vs 329 тис. RON

≈ 80,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

405 тис. RON

vs 329 тис. RON

≈ 80,4 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
729 851
≈ 145 тис. €
404 935
≈ 80,4 тис. €
1
2024
520 379
≈ 105 тис. €
328 612
≈ 66,1 тис. €
1
2023
482 029
≈ 97,4 тис. €
276 877
≈ 56 тис. €
1
2022
414 107
≈ 84 тис. €
192 231
≈ 39 тис. €
1
2021
298 478
≈ 60,7 тис. €
138 977
≈ 28,2 тис. €
0
2020
290 684
≈ 60,1 тис. €
112 842
≈ 23,3 тис. €
0
2019
79 949
≈ 16,8 тис. €
56 525
≈ 11,9 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

55,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,45

Оборотність активів

1,09

Виторг на співробітника

730 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41598220. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L., CUI 41598220, nr. Reg. Com. J2019002862228, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. în 2025?

HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. (CUI 41598220) a avut o marjă de profit net de 55,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).