Повернутися до пошуку

LRM NAILS CONCEPT S.R.L.

Активна

LRM NAILS CONCEPT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 6. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 393.014 lei și un profit net de 285.389 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 41481530 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #52721CAEN 9602 #395

Загальна інформація

НазваLRM NAILS CONCEPT S.R.L.
CUI41481530
Реєстраційний №J40/10235/2019
АдресаVIRTUŢII, 6, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Основний код CAEN9602
Авторизовані коди CAEN4619471947754777960296049609
Дата реєстрації05/08/2019
Фіскальний органAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

393 тис. RON

vs 299 тис. RON

≈ 78 тис. €

Profit net (2025)

285 тис. RON

vs 233 тис. RON

≈ 56,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,5 млн RON

vs 1,21 млн RON

≈ 298 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
393 014
≈ 78 тис. €
285 389
≈ 56,6 тис. €
1
2024
299 160
≈ 60,1 тис. €
233 143
≈ 46,9 тис. €
1
2023
299 564
≈ 60,6 тис. €
182 210
≈ 36,8 тис. €
1
2022
233 766
≈ 47,4 тис. €
189 513
≈ 38,4 тис. €
1
2021
296 563
≈ 60,3 тис. €
243 256
≈ 49,4 тис. €
1
2020
291 816
≈ 60,3 тис. €
177 929
≈ 36,8 тис. €
1
2019
275 031
≈ 58 тис. €
229 545
≈ 48,4 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

72,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

19%

Коефіцієнт поточної ліквідності

34,25

Оборотність активів

0,25

Виторг на співробітника

393 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LRM NAILS CONCEPT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41481530. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LRM NAILS CONCEPT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LRM NAILS CONCEPT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LRM NAILS CONCEPT S.R.L., CUI 41481530, nr. Reg. Com. J40/10235/2019, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LRM NAILS CONCEPT S.R.L. în 2025?

LRM NAILS CONCEPT S.R.L. (CUI 41481530) a avut o marjă de profit net de 72,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).