RO TEAM TOUR SRL
RO TEAM TOUR SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Compania are ca activitate principală turismul și a înregistrat o cifră de afaceri de 448.292 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 4118 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: București #48917CAEN 7912 #447
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Venituri totale (2025)
1,78 млн RON
≈ 352 тис. €
Profit net (2025)
128 тис. RON
≈ 25,5 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
956 тис. RON
≈ 190 тис. €
Angajați (2025)
2025
1,78 млн RON
| 2012 | 1,12 млн RON | Profit net: -31,4 тис. RON |
|---|---|---|
| 2014 | 1,18 млн RON | Profit net: -47,7 тис. RON |
| 2015 | 1,23 млн RON | Profit net: -20,9 тис. RON |
| 2016 | 927 тис. RON | Profit net: 4,83 тис. RON |
| 2017 | 779 тис. RON | Profit net: 58,4 тис. RON |
| 2018 | 359 тис. RON | Profit net: 15,7 тис. RON |
| 2019 | 503 тис. RON | Profit net: 19,9 тис. RON |
| 2020 | 112 тис. RON | Profit net: -56,3 тис. RON |
| 2021 | 237 тис. RON | Profit net: 33,3 тис. RON |
| 2022 | 1,24 млн RON | Profit net: 583 тис. RON |
| 2023 | 1,19 млн RON | Profit net: 143 тис. RON |
| 2024 | 1,3 млн RON | Profit net: 54,9 тис. RON |
| 2025 | 1,78 млн RON | Profit net: 128 тис. RON |
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 775 901 ≈ 352 тис. € | 128 333 ≈ 25,5 тис. € | 2 |
| 2024 | 1 300 537 ≈ 261 тис. € | 54 873 ≈ 11 тис. € | 2 |
| 2023 | 1 193 896 ≈ 241 тис. € | 143 285 ≈ 29 тис. € | 2 |
| 2022 | 1 235 441 ≈ 251 тис. € | 583 139 ≈ 118 тис. € | 2 |
| 2021 | 236 774 ≈ 48,1 тис. € | 33 288 ≈ 6,77 тис. € | 2 |
| 2020 | 111 861 ≈ 23,1 тис. € | -56 322 ≈ -11,6 тис. € | 2 |
| 2019 | 503 003 ≈ 106 тис. € | 19 863 ≈ 4,19 тис. € | 2 |
| 2018 | 358 825 ≈ 77,1 тис. € | 15 658 ≈ 3,36 тис. € | 2 |
| 2017 | 778 914 ≈ 171 тис. € | 58 449 ≈ 12,8 тис. € | 2 |
| 2016 | 927 310 ≈ 206 тис. € | 4 831 ≈ 1,08 тис. € | 2 |
| 2015 | 1 226 546 ≈ 276 тис. € | -20 921 ≈ -4,71 тис. € | 2 |
| 2014 | 1 176 945 ≈ 265 тис. € | -47 723 ≈ -10,7 тис. € | 2 |
| 2012 | 1 124 632 ≈ 252 тис. € | -31 424 ≈ -7,05 тис. € | 2 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
28,6%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
13,4%
Коефіцієнт поточної ліквідності
4,07
Оборотність активів
0,27
Виторг на співробітника
224 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1999-08-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma RO TEAM TOUR SRL după CUI?
Cauți CUI 4118. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RO TEAM TOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RO TEAM TOUR SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RO TEAM TOUR SRL, CUI 4118, nr. Reg. Com. J1991002556406, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RO TEAM TOUR SRL în 2025?
RO TEAM TOUR SRL (CUI 4118) a avut o marjă de profit net de 28,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).