Повернутися до пошуку

MARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în satul Slimnic, județul Sibiu. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 645.028 lei și un profit net de 432.657 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 40882118 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Sibiu #4609CAEN 5226 #326

Загальна інформація

НазваMARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L.
CUI40882118
Реєстраційний №J2019000838320
АдресаRUŞILOR, 26, Sat Slimnic, Comuna Slimnic, Sibiu
Основний код CAEN5225
Авторизовані коди CAEN494149425210522152245225522652315320799082308299
Дата реєстрації29/03/2019
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
POPESCU LAURAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

645 тис. RON

vs 584 тис. RON

≈ 128 тис. €

Profit net (2025)

433 тис. RON

vs 374 тис. RON

≈ 85,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

434 тис. RON

vs 375 тис. RON

≈ 86,1 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
645 028
≈ 128 тис. €
432 657
≈ 85,9 тис. €
2
2024
584 269
≈ 117 тис. €
374 065
≈ 75,2 тис. €
2
2023
592 842
≈ 120 тис. €
439 215
≈ 88,8 тис. €
1
2022
276 891
≈ 56,1 тис. €
237 465
≈ 48,2 тис. €
0
2021
273 109
≈ 55,5 тис. €
236 269
≈ 48 тис. €
—
2020
0
≈ 0 €
416 704
≈ 86,1 тис. €
0
2019
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

67,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,37

Оборотність активів

0,89

Виторг на співробітника

323 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2021-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40882118. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L., CUI 40882118, nr. Reg. Com. J2019000838320, sediu Sat Slimnic, Comuna Slimnic, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L. în 2025?

MARKUS HEAVY LOGISTICS S.R.L. (CUI 40882118) a avut o marjă de profit net de 67,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).