Повернутися до пошуку

LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în satul Dumbrăvița, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 937.797 lei și un profit net de 160.197 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 40360289 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #6904CAEN 7490 #290

Загальна інформація

НазваLEVEL UP SOLUTIONS S.R.L.
CUI40360289
Реєстраційний №J2018004743351
АдресаTISA, 1, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş
Основний код CAEN7499
Авторизовані коди CAEN2226255328994321432246424664702071127120749977118210
Дата реєстрації28/12/2018
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
JUNC ADRIAN-BOGDANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

938 тис. RON

vs 218 тис. RON

≈ 186 тис. €

Profit net (2025)

160 тис. RON

vs 51 тис. RON

≈ 31,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

160 тис. RON

vs 112 тис. RON

≈ 31,8 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
937 797
≈ 186 тис. €
160 197
≈ 31,8 тис. €
1
2024
218 396
≈ 43,9 тис. €
50 977
≈ 10,2 тис. €
1
2023
163 460
≈ 33 тис. €
80 854
≈ 16,3 тис. €
1
2022
214 062
≈ 43,4 тис. €
157 850
≈ 32 тис. €
1
2021
197 654
≈ 40,2 тис. €
130 956
≈ 26,6 тис. €
1
2020
221 683
≈ 45,8 тис. €
130 886
≈ 27,1 тис. €
2
2019
291 427
≈ 61,4 тис. €
205 029
≈ 43,2 тис. €
2
2018За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 27 липня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

17,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,31

Оборотність активів

2,93

Виторг на співробітника

938 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2024-02-28—
2023-07-012024-01-22Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40360289. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L., CUI 40360289, nr. Reg. Com. J2018004743351, sediu Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40360289) a avut o marjă de profit net de 17,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).