Повернутися до пошуку

MARY & LARY SPEDITION S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MARY & LARY SPEDITION S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în satul Malovăț, județul Mehedinți. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 551.309 lei și un profit net de 97.852 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 39704435 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mehedinți #1158CAEN 4941 #14308

Загальна інформація

НазваMARY & LARY SPEDITION S.R.L.
CUI39704435
Реєстраційний №J2018000393257
АдресаGladiolei, 2, Sat Malovăţ, Comuna Malovăţ, Mehedinţi
Основний код CAEN4941
Авторизовані коди CAEN43994931493249334934493949415210522452315232532053307732
Дата реєстрації02/08/2018
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
IONAŞCU MARINELUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

551 тис. RON

vs 415 тис. RON

≈ 109 тис. €

Profit net (2025)

97,9 тис. RON

vs 668 RON

≈ 19,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

-136 тис. RON

vs -234 тис. RON

≈ -27 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
551 309
≈ 109 тис. €
97 852
≈ 19,4 тис. €
1
2024
415 377
≈ 83,5 тис. €
668
≈ 134 €
1
2023
935 104
≈ 189 тис. €
2 266
≈ 458 €
2
2022
513 778
≈ 104 тис. €
-121 861
≈ -24,7 тис. €
2
2021
550 022
≈ 112 тис. €
4 523
≈ 919 €
2
2020
233 607
≈ 48,3 тис. €
-45 969
≈ -9,5 тис. €
1
2019
56 924
≈ 12 тис. €
-63 539
≈ -13,4 тис. €
1
2018
—
-10 423
≈ -2,24 тис. €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

17,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

—

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,53

Оборотність активів

2,18

Виторг на співробітника

551 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2018-08-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARY & LARY SPEDITION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39704435. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARY & LARY SPEDITION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARY & LARY SPEDITION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARY & LARY SPEDITION S.R.L., CUI 39704435, nr. Reg. Com. J2018000393257, sediu Sat Malovăţ, Comuna Malovăţ, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARY & LARY SPEDITION S.R.L. în 2025?

MARY & LARY SPEDITION S.R.L. (CUI 39704435) a avut o marjă de profit net de 17,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).