Повернутися до пошуку

ENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Comuna Feleacu, județul Cluj. Activitatea principală este realizarea de software la comandă, având o cifră de afaceri de 360.120 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 39578280 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #15826CAEN 6201 #6436

Загальна інформація

НазваENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L.
CUI39578280
Реєстраційний №J12/2937/2018
АдресаFELEACU, 196P, Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj
Основний код CAEN6201
Авторизовані коди CAEN4741581958215829620162026203620963116312639970217022
Дата реєстрації04/07/2018
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ENE GEORGE-LEONTINadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

360 тис. RON

vs 333 тис. RON

≈ 71,5 тис. €

Profit net (2025)

236 тис. RON

vs 269 тис. RON

≈ 46,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

237 тис. RON

vs 269 тис. RON

≈ 46,9 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
360 120
≈ 71,5 тис. €
236 273
≈ 46,9 тис. €
1
2024
333 109
≈ 67 тис. €
269 003
≈ 54,1 тис. €
1
2023
300 756
≈ 60,8 тис. €
237 802
≈ 48,1 тис. €
1
2022
274 696
≈ 55,7 тис. €
231 920
≈ 47 тис. €
1
2021
253 541
≈ 51,5 тис. €
212 662
≈ 43,2 тис. €
—
2020
233 595
≈ 48,3 тис. €
199 306
≈ 41,2 тис. €
—
2019
213 621
≈ 45 тис. €
179 241
≈ 37,8 тис. €
—
2018
91 775
≈ 19,7 тис. €
83 813
≈ 18 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

65,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,96

Оборотність активів

0,71

Виторг на співробітника

360 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39578280. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L., CUI 39578280, nr. Reg. Com. J12/2937/2018, sediu Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L. în 2025?

ENE SOFTWARE CONSULTING S.R.L. (CUI 39578280) a avut o marjă de profit net de 65,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).