Повернутися до пошуку

PREMIUM OPTIC LINE S.R.L.

Активна

PREMIUM OPTIC LINE S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.930.935 lei și un profit net de 677.207 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 39444416 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #1182CAEN 8622 #987

Загальна інформація

НазваPREMIUM OPTIC LINE S.R.L.
CUI39444416
Реєстраційний №J2018000707201
АдресаVALERIU BRANIŞTE, 5, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN8622
Авторизовані коди CAEN861086228699
Дата реєстрації05/06/2018
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,93 млн RON

vs 1,68 млн RON

≈ 383 тис. €

Profit net (2025)

677 тис. RON

vs 853 тис. RON

≈ 134 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

4,09 млн RON

vs 3,42 млн RON

≈ 812 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 930 935
≈ 383 тис. €
677 207
≈ 134 тис. €
2
2024
1 676 741
≈ 337 тис. €
853 303
≈ 172 тис. €
2
2023
1 366 206
≈ 276 тис. €
850 881
≈ 172 тис. €
1
2022
2 362 570
≈ 479 тис. €
1 749 279
≈ 355 тис. €
1
2021
2 924 096
≈ 594 тис. €
2 444 176
≈ 497 тис. €
2
2020
2 514 321
≈ 520 тис. €
2 071 928
≈ 428 тис. €
2
2019
2 527 812
≈ 533 тис. €
2 065 106
≈ 435 тис. €
2
2018
370 167
≈ 79,5 тис. €
251 831
≈ 54,1 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

35,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

16,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,82

Оборотність активів

0,24

Виторг на співробітника

965 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PREMIUM OPTIC LINE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39444416. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PREMIUM OPTIC LINE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PREMIUM OPTIC LINE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PREMIUM OPTIC LINE S.R.L., CUI 39444416, nr. Reg. Com. J2018000707201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PREMIUM OPTIC LINE S.R.L. în 2025?

PREMIUM OPTIC LINE S.R.L. (CUI 39444416) a avut o marjă de profit net de 35,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).