HIDROSTORE REGHIN S.R.L.
HIDROSTORE REGHIN S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Reghin, județul Mureș. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 358.670 lei și profitul net de 125.538 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 39077484 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Mureș #6034CAEN 4614 #370
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
419 тис. RON
≈ 83,2 тис. €
Profit net (2025)
145 тис. RON
≈ 28,9 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
146 тис. RON
≈ 29 тис. €
Angajați (2025)
2025
419 тис. RON
| 2018 | 390 тис. RON | Profit net: 165 тис. RON |
|---|---|---|
| 2019 | 363 тис. RON | Profit net: 149 тис. RON |
| 2020 | 369 тис. RON | Profit net: 96,9 тис. RON |
| 2021 | 420 тис. RON | Profit net: 144 тис. RON |
| 2022 | 284 тис. RON | Profit net: 81,8 тис. RON |
| 2023 | 320 тис. RON | Profit net: 97,4 тис. RON |
| 2024 | 359 тис. RON | Profit net: 126 тис. RON |
| 2025 | 419 тис. RON | Profit net: 145 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 419 334 ≈ 83,2 тис. € | 145 375 ≈ 28,9 тис. € | — |
| 2024 | 358 670 ≈ 72,1 тис. € | 125 538 ≈ 25,2 тис. € | 0 |
| 2023 | 320 157 ≈ 64,7 тис. € | 97 374 ≈ 19,7 тис. € | 0 |
| 2022 | 283 897 ≈ 57,6 тис. € | 81 824 ≈ 16,6 тис. € | 0 |
| 2021 | 419 678 ≈ 85,3 тис. € | 143 857 ≈ 29,2 тис. € | 1 |
| 2020 | 368 524 ≈ 76,2 тис. € | 96 865 ≈ 20 тис. € | 1 |
| 2019 | 363 005 ≈ 76,5 тис. € | 149 322 ≈ 31,5 тис. € | 1 |
| 2018 | 389 825 ≈ 83,8 тис. € | 165 271 ≈ 35,5 тис. € | 1 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
34,7%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
4,65
Оборотність активів
2,27
Виторг на співробітника
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- AMY LA MARE PERFECT S.R.L.
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
- PROFLEX SRL
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
- PROGEARS SERVICES S.R.L.
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
- STERA INDUSTRY SRL
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
- STERA LIFTING SYSTEMS S.R.L.
Спільний керівник: BURIAN STELIAN-VASILE
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2018-04-16 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma HIDROSTORE REGHIN S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 39077484. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIDROSTORE REGHIN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru HIDROSTORE REGHIN S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea HIDROSTORE REGHIN S.R.L., CUI 39077484, nr. Reg. Com. J2018000451263, sediu Municipiul Reghin, Mureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are HIDROSTORE REGHIN S.R.L. în 2025?
HIDROSTORE REGHIN S.R.L. (CUI 39077484) a avut o marjă de profit net de 34,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).