OLTENIA ARENASPORT S.R.L.
OLTENIA ARENASPORT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Râmnicu Vâlcea. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 610.968 lei și un profit net de 69.518 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 39073806 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Vâlcea #2467CAEN 9311 #118
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
611 тис. RON
≈ 121 тис. €
Profit net (2025)
69,5 тис. RON
≈ 13,8 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
136 тис. RON
≈ 26,9 тис. €
Angajați (2025)
2025
611 тис. RON
| 2018 | 35 тис. RON | Profit net: 762 RON |
|---|---|---|
| 2019 | 299 тис. RON | Profit net: 106 тис. RON |
| 2020 | 309 тис. RON | Profit net: 21,4 тис. RON |
| 2021 | 487 тис. RON | Profit net: 101 тис. RON |
| 2022 | 906 тис. RON | Profit net: 145 тис. RON |
| 2023 | 738 тис. RON | Profit net: 160 тис. RON |
| 2024 | 538 тис. RON | Profit net: 58,4 тис. RON |
| 2025 | 611 тис. RON | Profit net: 69,5 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 610 968 ≈ 121 тис. € | 69 518 ≈ 13,8 тис. € | 2 |
| 2024 | 537 875 ≈ 108 тис. € | 58 436 ≈ 11,7 тис. € | 2 |
| 2023 | 737 906 ≈ 149 тис. € | 160 096 ≈ 32,4 тис. € | 3 |
| 2022 | 905 532 ≈ 184 тис. € | 144 521 ≈ 29,3 тис. € | 6 |
| 2021 | 487 340 ≈ 99 тис. € | 100 907 ≈ 20,5 тис. € | 5 |
| 2020 | 309 443 ≈ 64 тис. € | 21 399 ≈ 4,42 тис. € | 4 |
| 2019 | 299 124 ≈ 63 тис. € | 106 140 ≈ 22,4 тис. € | 1 |
| 2018 | 34 975 ≈ 7,52 тис. € | 762 ≈ 164 € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
11,4%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
51,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,38
Оборотність активів
1,59
Виторг на співробітника
305 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA
Спільний керівник: FLĂMÂNZEANU CĂTĂLIN-ȘTEFAN
- STRABAG CONSTRUCT S.R.L.
Спільний керівник: FLĂMÂNZEANU CĂTĂLIN-ȘTEFAN
- STRABAG SRL
Спільний керівник: FLĂMÂNZEANU CĂTĂLIN-ȘTEFAN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2021-02-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma OLTENIA ARENASPORT S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 39073806. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OLTENIA ARENASPORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru OLTENIA ARENASPORT S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea OLTENIA ARENASPORT S.R.L., CUI 39073806, nr. Reg. Com. J38/229/2018, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are OLTENIA ARENASPORT S.R.L. în 2025?
OLTENIA ARENASPORT S.R.L. (CUI 39073806) a avut o marjă de profit net de 11,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).