Повернутися до пошуку

EMPISAL SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

EMPISAL SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în satul Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui. Activitatea principală este cultivarea strugurilor, având un număr de 4 angajați în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 3890337 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vaslui #1248CAEN 0121 #76

Загальна інформація

НазваEMPISAL SRL
CUI3890337
Реєстраційний №J1993000364379
АдресаSat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui
Основний код CAEN1102
Авторизовані коди CAEN012110321102463146344721472549418292
Дата реєстрації09/04/1993
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
DIACONU MARIAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,07 млн RON

vs 858 тис. RON

≈ 213 тис. €

Profit net (2025)

250 тис. RON

vs 66,1 тис. RON

≈ 49,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,88 млн RON

vs 2,18 млн RON

≈ 374 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 074 076
≈ 213 тис. €
250 034
≈ 49,6 тис. €
4
2024
857 910
≈ 172 тис. €
66 127
≈ 13,3 тис. €
4
2023
562 707
≈ 114 тис. €
73 699
≈ 14,9 тис. €
5
2022
625 947
≈ 127 тис. €
132 655
≈ 26,9 тис. €
5
2021
330 603
≈ 67,2 тис. €
84 306
≈ 17,1 тис. €
5
2020
329 939
≈ 68,2 тис. €
143 453
≈ 29,7 тис. €
5
2019
298 459
≈ 62,9 тис. €
88 577
≈ 18,7 тис. €
5
2018
467 194
≈ 100 тис. €
115 022
≈ 24,7 тис. €
5
2017
935 748
≈ 205 тис. €
326 215
≈ 71,4 тис. €
7
2016
454 553
≈ 101 тис. €
125 454
≈ 27,9 тис. €
8
2015
553 485
≈ 125 тис. €
80 077
≈ 18 тис. €
8
2014
701 602
≈ 158 тис. €
70 119
≈ 15,8 тис. €
7
2013
735 012
≈ 166 тис. €
98 569
≈ 22,3 тис. €
6
2012
460 314
≈ 103 тис. €
48 059
≈ 10,8 тис. €
6

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

23,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

13,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

6,81

Оборотність активів

0,4

Виторг на співробітника

269 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2001-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EMPISAL SRL după CUI?

Cauți CUI 3890337. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMPISAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EMPISAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EMPISAL SRL, CUI 3890337, nr. Reg. Com. J1993000364379, sediu Sat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EMPISAL SRL în 2025?

EMPISAL SRL (CUI 3890337) a avut o marjă de profit net de 23,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).