PODOCLINICA IMC S.R.L.
PODOCLINICA IMC S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 6.265.635 lei și profitul net a fost de 214.531 lei cu 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 38624389 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Cluj #2083CAEN 8559 #26
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
6,27 млн RON
≈ 1,24 млн €
Profit net (2025)
215 тис. RON
≈ 42,6 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
2,47 млн RON
≈ 491 тис. €
Angajați (2025)
2025
6,27 млн RON
| 2017 | 38,6 тис. RON | Profit net: 19,2 тис. RON |
|---|---|---|
| 2018 | 903 тис. RON | Profit net: 155 тис. RON |
| 2019 | 2,27 млн RON | Profit net: 852 тис. RON |
| 2020 | 2,33 млн RON | Profit net: 990 тис. RON |
| 2021 | 3,33 млн RON | Profit net: 817 тис. RON |
| 2022 | 4,97 млн RON | Profit net: 1,55 млн RON |
| 2023 | 5,21 млн RON | Profit net: 1,05 млн RON |
| 2024 | 5,65 млн RON | Profit net: 1,07 млн RON |
| 2025 | 6,27 млн RON | Profit net: 215 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 265 635 ≈ 1,24 млн € | 214 531 ≈ 42,6 тис. € | 4 |
| 2024 | 5 651 861 ≈ 1,14 млн € | 1 073 693 ≈ 216 тис. € | 3 |
| 2023 | 5 213 604 ≈ 1,05 млн € | 1 049 238 ≈ 212 тис. € | 2 |
| 2022 | 4 968 467 ≈ 1,01 млн € | 1 548 645 ≈ 314 тис. € | 2 |
| 2021 | 3 328 381 ≈ 676 тис. € | 817 475 ≈ 166 тис. € | 4 |
| 2020 | 2 328 026 ≈ 481 тис. € | 990 159 ≈ 205 тис. € | 3 |
| 2019 | 2 268 956 ≈ 478 тис. € | 851 984 ≈ 180 тис. € | 2 |
| 2018 | 902 675 ≈ 194 тис. € | 155 460 ≈ 33,4 тис. € | 1 |
| 2017 | 38 617 ≈ 8,45 тис. € | 19 222 ≈ 4,21 тис. € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
3,4%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
8,7%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,84
Оборотність активів
0,86
Виторг на співробітника
1,57 млн RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- EMI NAILS SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- PODOCOSMETICA IMC S.R.L.
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- SUPERACTIV DM S.R.L.
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- EMI NAILS PRODUCTS SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- EMIROSHNICHENCO ROMANIA SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- MV-ING SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- STUDIO EMI SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2018-11-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma PODOCLINICA IMC S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 38624389. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PODOCLINICA IMC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru PODOCLINICA IMC S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea PODOCLINICA IMC S.R.L., CUI 38624389, nr. Reg. Com. J2017006843128, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are PODOCLINICA IMC S.R.L. în 2025?
PODOCLINICA IMC S.R.L. (CUI 38624389) a avut o marjă de profit net de 3,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).