DRASALEX INT S.R.L.
DRASALEX INT S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor conform codului CAEN 4648.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 38496751 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Cluj #27204CAEN 4648 #111
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
133 тис. RON
≈ 26,4 тис. €
Profit net (2025)
31,1 тис. RON
≈ 6,18 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
32,3 тис. RON
≈ 6,42 тис. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 132 961 ≈ 26,4 тис. € | 31 132 ≈ 6,18 тис. € | 1 |
| 2024 | 281 250 ≈ 56,5 тис. € | 193 735 ≈ 38,9 тис. € | 1 |
| 2023 | 261 000 ≈ 52,8 тис. € | 173 575 ≈ 35,1 тис. € | 2 |
| 2022 | 288 000 ≈ 58,4 тис. € | 195 022 ≈ 39,5 тис. € | 3 |
| 2021 | 255 000 ≈ 51,8 тис. € | 162 313 ≈ 33 тис. € | 4 |
| 2020 | 282 684 ≈ 58,4 тис. € | 163 813 ≈ 33,9 тис. € | 4 |
| 2019 | 288 000 ≈ 60,7 тис. € | 121 575 ≈ 25,6 тис. € | 5 |
| 2018 | 216 506 ≈ 46,5 тис. € | 74 031 ≈ 15,9 тис. € | 4 |
| 2017 | 29 796 ≈ 6,52 тис. € | 13 265 ≈ 2,9 тис. € | 1 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
23,4%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
96,2%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,09
Оборотність активів
0,35
Виторг на співробітника
133 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ANADRAS INT S.R.L.
Спільний керівник: MĂRICEANU ANA-MARIA
- BEDRAS SRL
Спільний керівник: MĂRICEANU ANA-MARIA
- CRIDRAS SRL
Спільний керівник: MĂRICEANU ANA-MARIA
- DRAMMIS SRL
Спільний керівник: MĂRICEANU ANA-MARIA
- DRASARDEAL INT S.R.L.
Спільний керівник: CORNEA MIHAIELA-CARMEN
- DRASGEROM INT S.R.L.
Спільний керівник: MĂRICEANU ANA-MARIA
- DRASILSE INT S.R.L.
Спільний керівник: MĂRICEANU ANA-MARIA
- DRASILVANIA INT SRL
Спільний керівник: MĂRICEANU ANA-MARIA
Întrebări frecvente
Cum verific firma DRASALEX INT S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 38496751. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DRASALEX INT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DRASALEX INT S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea DRASALEX INT S.R.L., CUI 38496751, nr. Reg. Com. J12/6440/2017, sediu Municipiul Turda, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DRASALEX INT S.R.L. în 2025?
DRASALEX INT S.R.L. (CUI 38496751) a avut o marjă de profit net de 23,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).