Повернутися до пошуку

TRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având o cifră de afaceri de 3.021.083 lei în anul 2024.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 38362270 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #4224CAEN 4941 #6322

Загальні дані

НазваTRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI38362270
Реєстраційний №J2017004076359
АдресаNICOLAE TITULESCU, 35, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN4941
Авторизовані коди CAEN3811467752108129
Дата реєстрації17.10.2017
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC
KALAPIŞ PETRUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,87 млн RON

vs 3,02 млн RON

≈ 371 тис. €

Profit net (2025)

638 тис. RON

vs 291 тис. RON

≈ 127 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

678 тис. RON

vs 714 тис. RON

≈ 135 тис. €

Angajați (2025)

5

2025

1,87 млн RON

-38%față de 2024Profit net638 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20176,01 тис. RONProfit net: 5,75 тис. RON
2018131 тис. RONProfit net: 126 тис. RON
2019408 тис. RONProfit net: 198 тис. RON
20202,63 млн RONProfit net: 1,2 млн RON
20213,64 млн RONProfit net: 1,48 млн RON
20224,52 млн RONProfit net: 1,24 млн RON
20234,46 млн RONProfit net: 1,34 млн RON
20243,02 млн RONProfit net: 291 тис. RON
20251,87 млн RONProfit net: 638 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 870 807
≈ 371 тис. €
638 256
≈ 127 тис. €
5
2024
3 021 083
≈ 607 тис. €
290 707
≈ 58,4 тис. €
14
2023
4 464 535
≈ 903 тис. €
1 344 429
≈ 272 тис. €
26
2022
4 520 790
≈ 917 тис. €
1 243 811
≈ 252 тис. €
27
2021
3 642 547
≈ 740 тис. €
1 479 462
≈ 301 тис. €
16
2020
2 625 549
≈ 543 тис. €
1 202 484
≈ 249 тис. €
15
2019
407 774
≈ 85,9 тис. €
197 978
≈ 41,7 тис. €
2
2018
131 190
≈ 28,2 тис. €
126 433
≈ 27,2 тис. €
—
2017
6 010
≈ 1,32 тис. €
5 749
≈ 1,26 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

34,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

94,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,39

Оборотність активів

2,2

Виторг на співробітника

374 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2024-04-18—
2019-11-012024-03-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ după CUI?

Cauți CUI 38362270. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Datele de facturare sunt denumirea TRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ, CUI 38362270, nr. Reg. Com. J2017004076359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

TRANSCLEAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 38362270) a avut o marjă de profit net de 34,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).