Повернутися до пошуку

SUPPORT DIVISION GROUP SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SUPPORT DIVISION GROUP SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Serdanu, comuna Lungulețu, județul Dâmbovița. Activitatea principală este codul CAEN 6311, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.150.360 lei cu un profit net de 616.341 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 38271082 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Dâmbovița #2039CAEN 6311 #204

Загальна інформація

НазваSUPPORT DIVISION GROUP SRL
CUI38271082
Реєстраційний №J2017001346154
АдресаAlexandru Ioan Cuza, 74, Sat Serdanu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa
Основний код CAEN6310
Авторизовані коди CAEN4621462246494650471263109531
Дата реєстрації26/09/2017
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Titu
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,15 млн RON

vs 1,09 млн RON

≈ 228 тис. €

Profit net (2025)

616 тис. RON

vs 166 тис. RON

≈ 122 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

617 тис. RON

vs 166 тис. RON

≈ 122 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 150 360
≈ 228 тис. €
616 341
≈ 122 тис. €
2
2024
1 091 900
≈ 219 тис. €
165 895
≈ 33,3 тис. €
3
2023
896 090
≈ 181 тис. €
437 881
≈ 88,5 тис. €
3
2022
799 350
≈ 162 тис. €
198 773
≈ 40,3 тис. €
2
2021
736 760
≈ 150 тис. €
285 157
≈ 58 тис. €
2
2020
775 300
≈ 160 тис. €
428 916
≈ 88,7 тис. €
2
2019
411 350
≈ 86,7 тис. €
195 596
≈ 41,2 тис. €
1
2018
389 840
≈ 83,8 тис. €
78 268
≈ 16,8 тис. €
2
2017
202 000
≈ 44,2 тис. €
131 312
≈ 28,7 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

53,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,5

Оборотність активів

1,38

Виторг на співробітника

575 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2018-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SUPPORT DIVISION GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 38271082. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SUPPORT DIVISION GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SUPPORT DIVISION GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SUPPORT DIVISION GROUP SRL, CUI 38271082, nr. Reg. Com. J2017001346154, sediu Sat Serdanu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SUPPORT DIVISION GROUP SRL în 2025?

SUPPORT DIVISION GROUP SRL (CUI 38271082) a avut o marjă de profit net de 53,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).