Повернутися до пошуку

RESOURCE NETWORK S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

RESOURCE NETWORK S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Arva, comuna Valea Călugărească, județul Prahova. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7020 pentru consultanță în afaceri și management.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 37838732 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Prahova #6575CAEN 7020 #1168

Загальна інформація

НазваRESOURCE NETWORK S.R.L.
CUI37838732
Реєстраційний №J2019002400293
Адреса57, Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova
Основний код CAEN7020
Авторизовані коди CAEN432147406210622062907020800982309510
Дата реєстрації16/07/2019
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

578 тис. RON

vs 362 тис. RON

≈ 115 тис. €

Profit net (2025)

350 тис. RON

vs 262 тис. RON

≈ 69,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

351 тис. RON

vs 262 тис. RON

≈ 69,6 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
578 399
≈ 115 тис. €
350 478
≈ 69,6 тис. €
0
2024
362 103
≈ 72,8 тис. €
261 792
≈ 52,6 тис. €
—
2023
—
-1 528
≈ -309 €
—
2022
—
-661
≈ -134 €
—
2021
—
-437
≈ -88,8 €
—
2020
3 000
≈ 620 €
-1 091
≈ -226 €
—
2019
3 000
≈ 632 €
-13 847
≈ -2,92 тис. €
—
2018
23 258
≈ 5 тис. €
21 794
≈ 4,68 тис. €
—
2017
8 158
≈ 1,79 тис. €
-4 322
≈ -946 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

60,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

10,64

Оборотність активів

1,5

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESOURCE NETWORK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37838732. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RESOURCE NETWORK S.R.L., CUI 37838732, nr. Reg. Com. J2019002400293, sediu Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESOURCE NETWORK S.R.L. în 2025?

RESOURCE NETWORK S.R.L. (CUI 37838732) a avut o marjă de profit net de 60,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).