Повернутися до пошуку

RENA BEAUTY STYLE SRL

Активна

RENA BEAUTY STYLE SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 366.175 lei și un profit net de 4629 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 36945510 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #3512CAEN 9621 #227

Загальна інформація

НазваRENA BEAUTY STYLE SRL
CUI36945510
Реєстраційний №J2017000051202
АдресаPATRIEI, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN9621
Авторизовані коди CAEN46454775855996219622
Дата реєстрації25/01/2017
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

366 тис. RON

vs 286 тис. RON

≈ 72,7 тис. €

Profit net (2025)

4,63 тис. RON

vs 361 RON

≈ 919 €

Capitaluri proprii (2025)

5,52 тис. RON

vs 890 RON

≈ 1,1 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
366 175
≈ 72,7 тис. €
4 629
≈ 919 €
2
2024
285 989
≈ 57,5 тис. €
361
≈ 72,6 €
2
2023
296 890
≈ 60 тис. €
328
≈ 66,3 €
2
2022
215 505
≈ 43,7 тис. €
12 183
≈ 2,47 тис. €
2
2021
188 910
≈ 38,4 тис. €
860
≈ 175 €
2
2020
239 706
≈ 49,6 тис. €
5 592
≈ 1,16 тис. €
3
2019
412 168
≈ 86,9 тис. €
2 036
≈ 429 €
4
2018
292 563
≈ 62,9 тис. €
608
≈ 131 €
4
2017
205 943
≈ 45,1 тис. €
976
≈ 214 €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

1,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

83,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,03

Оборотність активів

4,75

Виторг на співробітника

183 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2019-12-012021-07-08Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RENA BEAUTY STYLE SRL după CUI?

Cauți CUI 36945510. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RENA BEAUTY STYLE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RENA BEAUTY STYLE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RENA BEAUTY STYLE SRL, CUI 36945510, nr. Reg. Com. J2017000051202, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RENA BEAUTY STYLE SRL în 2025?

RENA BEAUTY STYLE SRL (CUI 36945510) a avut o marjă de profit net de 1,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).