Повернутися до пошуку

PRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L. este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 668.023.336 lei și un profit net de 125.634.863 lei cu 175 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 36438584 · Фінансове здоров'я

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Румунія #412Ilfov #30CAEN 2720 #1

Загальна інформація

НазваPRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L.
CUI36438584
Реєстраційний №J2022007329236
АдресаOxigenului, 4C, Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov
Основний код CAEN2720
Дата реєстрації24/10/2022
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

668 млн RON

vs 276 млн RON

≈ 133 млн €

Profit net (2025)

126 млн RON

vs 51 млн RON

≈ 24,9 млн €

Capitaluri proprii (2025)

391 млн RON

vs 233 млн RON

≈ 77,6 млн €

Angajați (2025)

175
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
668 023 336
≈ 133 млн €
125 634 863
≈ 24,9 млн €
175
2024
276 341 224
≈ 55,6 млн €
51 028 311
≈ 10,3 млн €
123
2023
205 785 814
≈ 41,6 млн €
42 304 760
≈ 8,55 млн €
104
2022
101 302 251
≈ 20,5 млн €
22 954 636
≈ 4,65 млн €
48
2021
38 337 450
≈ 7,79 млн €
5 698 394
≈ 1,16 млн €
35
2020
7 103 485
≈ 1,47 млн €
391 643
≈ 81 тис. €
20
2019
3 637 375
≈ 767 тис. €
160 471
≈ 33,8 тис. €
14
2018
2 507 131
≈ 539 тис. €
4 720
≈ 1,01 тис. €
9
2017
280 521
≈ 61,4 тис. €
-87 617
≈ -19,2 тис. €
1
2016
—
-15 028
≈ -3,35 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

18,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

32,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,44

Оборотність активів

0,4

Виторг на співробітника

3,82 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2017-04-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 36438584. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L., CUI 36438584, nr. Reg. Com. J2022007329236, sediu Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L. în 2025?

PRIME BATTERIES TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 36438584) a avut o marjă de profit net de 18,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).